Sayfa 23/464 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 177 - 184 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. 400000 satmış patron daha 1,60 - 1,62 aralığından

Patron mu uyanık ayhan mı

Alıntı Originally Posted by fernando Yazıyı Oku
    400000 satmış patron daha 1,60 - 1,62 aralığından

bende yeni gördüm kardeş...o aralıkta 400.000taneyi kime satmış??sizden alabilen varmı tek lot ordan...buyuk ihtimal spek aldı ordan...pztesi ralli başlar derim 1,60 maliyetli hisseyi kaça satarsa artık....

3. anlamadımki ne dolap çeviriyor panda hisseyi yükselterek alsaydı lotları millete o kadar masal anlattı

anlamadımki ne dolap çeviriyor panda hisseyi yükselterek alsaydı lotları millete o kadar masal anlattı
    benim tahminim pzartesiden itibaren sert yukarı alabilirler...haberle maberle mi olur mu bilmem ama 400.000lotu karşılayan kesin spektir...oda hayrına satmaz heralde hisseyi...

5. Sirketin faliyeti varmi bilmiyorum ama sizleri uyarma ihtiyaci duydum kendimde.tehlikeli adamlar dadandi hisse sanki gozalti pazarina bilerek isteyerek atilcak gibi.lotlari satiyolar bist genelde lotlarin ky ye devrinden sonra sirketleri gozaltina atiyo.sanki spekler bistle spk ile ortak calisiyo gibi.anel telekomda bole oldu.hirsiz larin yeni taktigi.cok yuklu hissesi olanlari uyarmak isterim.sirket gozaltina bilerek atilir ky bezdirildikten sonra hisseler 30/40 kurustan ya toplanir yada sirket batirilip mal varliklari bir sekilde gaspedilir.taktikk seneryo hep ayni sonra ceteler kari bolusur.coluk cocugunuzun rizkini yedirmeyin itlere.50 bin lot aldiysan bu hisse artmaz.almazsaniz artar ama alsaydin artmayacakti. Bunu bilin.
    Son düzenleme : kerizadam; 12-05-2017 saat: 16:58. Sebep: İ

İbretlik... Bu adam yüzünden milletin başına gelmedik kalmadı, şimdide Ulaş 'a girmiş gibi herkese mal aldırıyor 2 den başladı aldırmaya gelene geçene çalıyorlar malı, yazık hala 10tl diyor.. İnsanlar bunu okuyorsaniz biraz akıllı olun, ne alıp sattiginiza bakın..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

400000 satmış patron daha 1,60 - 1,62 aralığından

Patron akilsizdir, elindeki malı 1.60 dan verirki insanlar kazansin 10tl olsun diye.. bu mümkün mu? Patron sonu gördüğünden veriyordur, nezaman ne şekilde alır mı birdaha kim bilir..kim hissesini ucuza vermek ister heleki hissenin sahibi..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Bence bunlar patronla anlasmali o onun malini aliyomus gibi yapiyo ilerki gunlerde fisekletip taban taban satarlar....veya simdiden fena kotliyolar.... ama bence ayhana geciyo mallar 2 defa mal alisa yazdi 160 da ikisindede gomduler oraya...

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 23/464 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •