Sayfa 149/164 ÝlkÝlk ... 4999139147148149150151159 ... SonSon
Arama sonucu : 1319 madde; 1,185 - 1,192 arasý.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatýrým Ortaklýðý A.Þ.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    süreçle ilgili bilgi verecek arkadaþ varmý acaba
    spk ne zamana kadar onay veya iptal etmek durumunda
    onay verirse ne kadar sürede bölünür
    daha önce denizbankýn bedellisine katýlmýþtým bazen baya karlý olabiliyor
    hemen enseyi karartmayýn derim
    bedelli parasýný hazýr edin orta ve uzun vade karlý çýkýlýyor arkadaþlar
    yine de hakkýnýzda hayýrlýsý olsun

2.  Alýntý Originally Posted by pozitif Yazýyý Oku
    süreçle ilgili bilgi verecek arkadaþ varmý acaba
    spk ne zamana kadar onay veya iptal etmek durumunda
    onay verirse ne kadar sürede bölünür
    daha önce denizbankýn bedellisine katýlmýþtým bazen baya karlý olabiliyor
    hemen enseyi karartmayýn derim
    bedelli parasýný hazýr edin orta ve uzun vade karlý çýkýlýyor arkadaþlar
    yine de hakkýnýzda hayýrlýsý olsun
    bedellý onayýndan sonra ký olursa, surec kýsa degýl, 15 gun en az ,ruchan pazarý acýlýr ýstersen elýndeký ruchanlarý satarsýn ýstersen satmaz onlarýn bedellýsýný yatýrýrsýn..

Günaydýn ortaklar
    Biraz daha þirketi araþtýrma fýrsatý buldum
    150bin dolara bir proje çizdikleri ama sonra rafa kaldýrdiklari baþka bir borsada iþlem gören þirketle iþ birliði kuracaklarýný ogrenebildim.acaba sermayeyi bu projede mi kullanacaklar?
    Ýþin içinden bu çýkarsa dün ve bugun satan arkadaþlar çok piþman olabilirler.

Proje çok çok büyük devasa diðer borsa þirketi arsa sahibi bu ise gyo olarak ise baþlarsa tutulmaz.
    Ama bunu þirket gizli saklý yapýyor küçük yatýrýmcciya bilgi verse daha farklý olabilir

Her neyse herkese hayýrlý cumalar

Yýllar yýllar önce Nurol GYO hürriyetin binasýný almýþtý.hurriyet gidecek diye beklerken Nurol GYO çok büyük kazanç saðladý
    Þimdi bu prroje yeni bir þehir inþaasý gibi düþünün Ýstanbul a da çok yakýn Ýstanbul u bosaltma projesi de var olasý depreme karþý
    Ýstanbul a yakýn çimento sirketleri de Akçansa bursa çimento gibi þirketler de ekmek yedirir bu iþ olursa

Bu arada honky köpeðimin adýydý.catal burun diye adlandýrýlan bir av köpeði.ama ben av için almadým.azatlamislar bana geldi.
    C

Yazmayým yazmayým diyorumda, ya çok acemisiniz ya art niyetli , bedellinin kabul edilmeme durumu olamaz. YTD. Sallýyorum.
    Burada atýp tuttuðum yazýp çizdiðim hiç bir þey yatýrým tavsiyesi deðildir.
    Borsada öðrendiðim tek þey SAkýnýn, SAkýndýrýn...

7.  Alýntý Originally Posted by yoruk Yazýyý Oku
    Yazmayým yazmayým diyorumda, ya çok acemisiniz ya art niyetli , bedellinin kabul edilmeme durumu olamaz. YTD. Sallýyorum.
    sayýn yoruk'' bedellýnýn neden kabul edýlmeme durumu olamaz''!!!!!!!size bir kac ornek......uslubunuzda cok acemi ve cahilce.......ýnsanlarý acemý ve artnýyetlý olarak yaftalamanýzdan bellý, kendýnýzde ne gýbý býr cevher goruyorsunuda ýnsanlarý acemý ve artnýyetlý gorebýlecek curretý kendýnýzde goruyorsunuz ben anlamýs degýlým..

bedellýsi spk tarafýndan reddedilen ýký ornek ..

Prizma Pres ve Niðbaþ Beton’un bedelli baþvurularý reddedildi
    Prizma Pres Matbaacýlýk Yayýncýlýk Sanayi ve Ticaret A.Þ. (PRZMA), 75 milyon TL olan kayýtlý sermaye tavaný içerisinde kalarak 24 milyon TL olan mevcut sermayesini tamamý nakden karþýlanmak üzere 48 milyon TL’ye çýkarmak için yüzde 100 bedelli sermaye baþvurusunda bulunmuþtu. SPK, son açýklamasýnda Prizma Pres’in sermaye artýrým baþvurusunun olumsuz sonuçlandýðýný duyurdu.
    Niðbaþ Niðde Beton Sanayi ve Ticaret A.Þ. (NIBAS) ise 54 milyon TL olan mevcut sermayesini, tamamý nakden karþýlanmak üzere 200 milyon TL’ye çýkararak yüzde 270 oranýnda bedelli sermaye artýþý baþvurusu yapmýþtý. Ancak bu baþvuru da SPK tarafýndan reddedildi.
    Her iki þirketin hissesi de sermaye artýrýmý reddi sonrasý olumsuz bir fiyatlama görmedi. PRZMA hissesi, þu an yüzde 6’ya yakýn yükseliþle 4,13 TL’de bulunurken NIBAS, yüzde 7’yi aþan deðer artýþýyla sabah seansýnda 10 TL’den alýcý buluyordu.
    Son düzenleme : palmet; 26-08-2023 saat: 22:20.

Tahta sahibi yakýnda köpek balýklarý kokuyu alýr demedi deme

Sayfa 149/164 ÝlkÝlk ... 4999139147148149150151159 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •