Sayfa 55/165 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 433 - 440 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by freedom54 Yazıyı Oku
    Güncel takas verisi paylaşabilir misiniz.
    İlave olarak trend ile ilgili yorumu olan varsa sevinirim.
    Selamlar,
    2,50 TL fiyat seviyesi hacimli bir şekilde yukarı kırılırsa yeni yükseliş trendi başlar.

3. Kesinlikle doğru tespit 2,50 üzeri günlük kapanış yapabilmeli sn Bağkuremeklisi.Ancak Kendisi de bıktı speğimiz sanırım her işlemi fiktif! alım satımlar.Ben bu kadar boş alıcı satıcı olmayan reel olarak senet görmedim diyeceğimde aslında çogu senette de durum aynı ! Derinlik yok.Düşünün 1,20 seviyelerinden 2,80 seviyelerinee çekmişsiniz ve hala alıcı getiremiyorsunuz.Getirebildiği alıcılar emeklilik fonları idi ara sıra vede yancıları vede bende girip al sat yapıyordum.Ne zaman ki 2,34 den 2,70 e kadar 40 bin lot ile götürdü dedim vay be ne derin senetsin zavallı ! Ne zaman ki haftalığıda aşağı yönde kırdırdı deniz satışı ile 2,34 den 2,20 sonra 2,05 ha aldık sattık ayrı ozaman dahi alıcı çekemedi 2,05 e düşürdüğünde.Sattım 2,50 ortalama bir daha dedim bulaşmam.Şimdi 3,00 3,50 yada 4 e çekse ne olacak! Kafasına bıkkın satışları yiyecek!Bence bunu oda kara kara düşünmekte! (hele bir arkadaşta yazdı bunu bir gün elimde şu kadar yüklü senet var diye!yazmamalı böyle)Neyse ben karda verdim gitti 2,50 seviyeler idi.Hikayeside bitti.Ha yeni bilanço dönemi orta vade kendide bekleyecek spek sıkıştı oda devir daim yapamamakta eskisi gibi.Gitsin 4 e umurumda değil bir sürü daha ucuz senet mevcut mali kesimdende.(Alıcı gelse reel gerçek çatur çutur çakacak da yok )Hayırlısı olsun kalanlara bol kazançlar saygılar

Ytd.Değildir.

4. Uzun lafın kısası .çekse yukarı sizden satış yiyecek en iyi ihtimal! ))çakallarla dans kalanlara )
    Son düzenleme : MOBIUSSOROS; 28-01-2018 saat: 04:56.

5. SM-G7102 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Bu sessizliği hayra yormak istiyorum. Hacim sürünüyor. Spek pusuda bekliyor gibi... Emeklilik fonlarının payları piyasadan orta vadede çelikmiş gibi duruyor. Neler düşünüyorsunuz. Yorumları alalım.(YTD)

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sabır

Alıntı Originally Posted by Hava Ikmal Yazıyı Oku
    Bu sessizliği hayra yormak istiyorum. Hacim sürünüyor. Spek pusuda bekliyor gibi... Emeklilik fonlarının payları piyasadan orta vadede çelikmiş gibi duruyor. Neler düşünüyorsunuz. Yorumları alalım.(YTD)

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yabancı girişi ve fon alımları cesaret verdi. Satış veya değerlenme gibi birşey bekleniyor derim. Sanırım küçük yatırımcı da kalmadığından işlem hacmi yok. Zamanı geldi diyen birinin hareketi ile 3,50 üzerine gider derim, o zamana kadar kimse mal kaptırmak istemiyor.

Sayfa 55/165 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •