Sayfa 105/932 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 833 - 840 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Çok güzel

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Sn.Coccinella merhaba.Çok güzel bir yazı bulmuşsunuz tebrik ederim.Benim sizden bir ricam var.Bu örnek yazıyı DEVİR in topiğin e kopyalarmısınız.Bu oradaki katılımcılara çok faydalı olacaktır.Slm.

Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Sn.Coccinella merhaba.Çok güzel bir yazı bulmuşsunuz tebrik ederim.Benim sizden bir ricam var.Bu örnek yazıyı DEVİR in topiğin e kopyalarmısınız.Bu oradaki katılımcılara çok faydalı olacaktır.Slm.
    Kopyalama olayını doğru bulmuyorum. Oradaki emek veren arkadaşlar gereksiz yere üzerine alıp rencide olabilirler.

Ben sizin neden o başlığa kopyalama yapmmaı istediğinizi biliyorum. Bu belki gereksiz bir tartışmanın başlangıcı olabilir.

Her görüşe saygım olmakla birlikte, okumak isteyen gelip bu başlıkta okur, şimdi sizin yaptığınız gibi...

Selam ve saygılarımla Berat Kandilinizi kutlarım...

5. Haklısınız arkadaş.Her tünelin sonunda bir ışık vardır muhakkak sabredene.

6. Sizin ve tüm İslam aleminin Beraat Kandili mübarek olsun.

Arkadaşlar IKH haftalık tablosunu her gün her gün yapıştırmıyorum. Çok önemli değişiklik yok. Hafta sonu (cuma günü) kapanışında netice verdiği için cumayı bekliyorum. Herkese iyi akşamlar...

8.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Arkadaşlar IKH haftalık tablosunu her gün her gün yapıştırmıyorum. Çok önemli değişiklik yok. Hafta sonu (cuma günü) kapanışında netice verdiği için cumayı bekliyorum. Herkese iyi akşamlar...
    Teşekkürler. Iyi aksamlar ...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 105/932 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •