Sayfa 383/932 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483883 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Nasıl hedefe ulaşanlar listeden çıkıyor ise stop olanlarda çıkmalı diye düşünüyorum.
    Tamam abi bundan sonra resmi ikiye bölüp öyle atacağım. Stop olanlar sistemin başarısını ölçsün. İzlemek isteyenler de devam eden resmi takip etsinler. Demek istediğim bu idi çok farklı talepler gelirse yetişemeyeceğim için dosya linki vermiştim. Neyse yarından itibaren sadece iki resim atacağım ve altına da link koyacağım. Teşekkürler...

2. Kendini fazla yormana gerek yok, hedefe ulaşanlar ile stop olup listeden çıkanları hergün yayınlamaya da gerek yok.
    Ona bakarsan atıyorum 1 yıl sonra 100 veya 200 hisse hedefe ulaşmış veya stop olmuş olur kim takip edecek.
    Bize lazım olan devam eden liste olmalı onun üzerinde yoğunlaşmak gerekir.
    Hafta sonları da, ne demişiz ne olmuş onun kritiğini de yapmak gerekir aslında.

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    ....... çok farklı talepler gelirse yetişemeyeceğim için dosya linki vermiştim.
    Sayın BJK Coccinella, ben bahsettiğiniz sıkıntıyı düşünemediğim için, resim demiştim.

Düşündüğünüz şekilde link daha doğru bu durumda ve elinize sağlık.

Kolay gelsin başlık emekçilerine.

Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Sayın BJK Coccinella, ben bahsettiğiniz sıkıntıyı düşünemediğim için, resim demiştim.

Düşündüğünüz şekilde link daha doğru bu durumda ve elinize sağlık.

Kolay gelsin başlık emekçilerine.
    Hayır, iki tane resim atmakta sıkıntı yok. Sizlik bir durum değil. Bence de başlığın canlılığını koruyor resimler. Yoksa dosya indir, süz, incele... Herkesin yapabileceği şeyler değil belki de. Cep telefonundan takip edenler için de resim daha uygun. Sadece resimlerin altına link ekleyeceğim benim için sıkıntı olmaz. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Kendini fazla yormana gerek yok, hedefe ulaşanlar ile stop olup listeden çıkanları hergün yayınlamaya da gerek yok.
    Ona bakarsan atıyorum 1 yıl sonra 100 veya 200 hisse hedefe ulaşmış veya stop olmuş olur kim takip edecek.
    Bize lazım olan devam eden liste olmalı onun üzerinde yoğunlaşmak gerekir.
    Hafta sonları da, ne demişiz ne olmuş onun kritiğini de yapmak gerekir aslında.
    Anladım abi, yarından itibaren inşallah.

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    takip ettiğim kadarıyla , takipcierin en çok heycanlandıran hisse an itibarıyla rygyo oldu diye düşünüyorum.
    bence, günlükler pek umursamasa da, haftalıklarda 1-2 barlık bir düzeltme, heyecanı 2 katına çıkarabilir.. 5.14 altındaki bir düzeltme dikkat çekici olur.. 5.75 üzeri kapanışta beyaz mendiller çıkar ve düzeltme çöp olur..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Üstad.
    Sizin dışınızdaki nedenlerle, çok çetrefilli bir iş.
    1-Makro virüsleri nedeniyle bir çok site(hisse.net de dahil) *.xlm uzantılı dosyaların eklenmesine izin vermiyor.
    Daha önce yazdığım gibi;
    2-Google drive hesabı açıp(sizin adınıza açacaktım ama... Telefon onayı vb istediğinden... [email protected] hesabı alınabilir durumda.) dosyaları oraya atabilirsiniz(veya Yedekle ve Senkronize Et ile Masaüstü için Google Drive karşılaştırması - Google Drive Yardım adresinden masaüstü uygulamasını indirerek sanki bilgisayarınızdaki bir klasör gibi kullanabilirsiniz). Attığınız dosyaları "paylaş" seçeneği ile elde edeceğiniz linki foruma gönderebilirsiniz.

Örnekxlm olduğu için çalışmıyor)
    https://drive.google.com/file/d/1ehbfJIGecckByUBoJ6uffICEe_sbes5O/view?usp=sharing

EK: Düzeltiyorum...
    Dosya makro olduğu sürece...(Yani uzantısı *.xlm) Bu biçimde de işe yaramıyor paylaşmak.
    Bu defa da Google Drive engelliyor.
    Dosyaları paylaşmadan önce "farklı kaydet" ile *.xls e çevirmeniz gerekiyor.
    O da veri kaybına veya değişikliğine neden oluyor mu? Test etmek lazım.
    Çalışan örnek(xlm' den xls' e çevrilmiş):

https://drive.google.com/file/d/1pUL...ew?usp=sharing

Yahu 40 satır yazı yazdım.
    Kendimce test ettim, öneri falan da ekledim.
    İnsan "eyvallah " der beğenmese de.
    Nerede o eski üstadlar... Pehhh.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Yahu 40 satır yazı yazdım.
    Kendimce test ettim, öneri falan da ekledim.
    İnsan "eyvallah " der beğenmese de.
    Nerede o eski üstadlar... Pehhh.
    Estağfurullah beğenmemek değil inanın. Artık kafa basmıyor eğer inanırsanız...

Anlamadığım bir şeye eyvallah demeyi kemdime yakıştıramadım. Özür dilerim, kusura bakmayın üstadım...

Sayfa 383/932 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •