Sayfa 292/932 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1.  Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Biraz endekse baktım, görüntü kötü arkadaşlar, ben iyi görmüyorum. Gece müsait olursam grafik de atarım, düşen kanal oluşturmaya başlamış. İndikatorler dönmüş, artık ani sert bir dalga gelme ihtimali olabilir.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Korkuttunuz beni açıklamalı bir grafik atarsanız sevinirim

2. Kısaca nedenini 4 grafikle açıklamak istedim, tepede yataya sarmaya başlamış, teknik hedefe çok yakın ve indikatörler haftalık bazda yukarıda. Bu kesinlikle düşecek çakılacak anlamına gelmez, dikkatli olmakta fayda var demek istiyorum. Yeni açılacak pozlar için çok daha fazla dikkatli ve stop kullanılması faydalı olur diye düşünüyorum.
    Bu arada bende nerdeyse full maldayım. Kendime stop belirledim ve ona göre işlem yapıyorum, hisselerim endeks bazlı değil ve aşırı prim yapmış olanlardan değil, kendime göre seçimlerimle devam ediyorum. Endeks bazlı benim için kesin stop 151 civarı, kısa stop 1535altında kapanışlar olarak belirledim.
    Endeks düşerken sizin hisseniz düşecek diye bir şey yok tabii ki.
    Artık endeks açısından yukarılarda olduğumuzun resmi olarak gördüğüm için sadece dikkatli olunmasını istediğim yazdım.
    Bol kazançlar saygılar...

3.  Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku

Kısaca nedenini 4 grafikle açıklamak istedim, tepede yataya sarmaya başlamış, teknik hedefe çok yakın ve indikatörler haftalık bazda yukarıda. Bu kesinlikle düşecek çakılacak anlamına gelmez, dikkatli olmakta fayda var demek istiyorum. Yeni açılacak pozlar için çok daha fazla dikkatli ve stop kullanılması faydalı olur diye düşünüyorum.
    Bu arada bende nerdeyse full maldayım. Kendime stop belirledim ve ona göre işlem yapıyorum, hisselerim endeks bazlı değil ve aşırı prim yapmış olanlardan değil, kendime göre seçimlerimle devam ediyorum. Endeks bazlı benim için kesin stop 151 civarı, kısa stop 1535altında kapanışlar olarak belirledim.
    Endeks düşerken sizin hisseniz düşecek diye bir şey yok tabii ki.
    Artık endeks açısından yukarılarda olduğumuzun resmi olarak gördüğüm için sadece dikkatli olunmasını istediğim yazdım.
    Bol kazançlar saygılar...
    Evet kaafayı egmiş ve her egdiginde ufakda olsa bir V yapmış teşekkürler cevap için

4.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Günaydın Millet sağlıklı ve mutlu günler.
    & Bol bereketli paralıda olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    & Bol bereketli paralıda olsun.
    Evet sn.koçari bereketli olursa olsun tabi.

Kapanış baz alınarak 1536 turuncu çizgi takip, altında daha önce dediğim 1530 altı kapanış olmadıkça panik yapmaya gerek yok.
    Yurt dışı artı şuan.

Mutlu günler dilerim herkese...

7.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Mutlu günler dilerim herkese...
    Teşekkürler, size de mutlu günler Tolga bey

8. Merhaba arkadaşlar,indes bilgisayar hisseleri şu an toplanıyor mu yoksa dağıtılıyor mu bir bakabilir misiniz tahta yapımcıları siz daha iyi bilirsiniz

Sayfa 292/932 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •