Sayfa 482/932 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by @yörük@ Yazıyı Oku
    ....
    ....

Çok teşekkür ederim @yörük@ abi sağolasın

Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

3. Sayın İzcan
    İHEVA gelir tablosunda Son dönem bilanço verilerine yakın değerler mevcut. En son not artışı yapmıştık. ona rağmen %40 derece ateş ile yoğun bakımda yatıyor. umut var mı acaba?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Hayırlı akşamlar dostlar.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by sakin Yazıyı Oku
    Sayın İzcan
    İHEVA gelir tablosunda Son dönem bilanço verilerine yakın değerler mevcut. En son not artışı yapmıştık. ona rağmen %40 derece ateş ile yoğun bakımda yatıyor. umut var mı acaba?
    Sn. Sakin, Temel analiz notu verirken duygularıma, hislerime çok az yer veriririm. O az olan miktar da 1 Puan bile yerinden oynatmaz. Biz bu duygusal varyansa, standart sapmaya, haydi en fazla 0.5 puan diyelim, hepsi o kadar.
    Gelelim İheva hissesine; Bu hisseye karşı gram duygu hissetmediğime emin olun. Bu grubun hisselerine hiç yatırım yapmadım.
    Bunları anlatmamın sebebi; İheva ya bir puan verdiysem, tamamen duygusal olmayan robotik bir puanlamadır. Yani hakkaniyetin hasını içermektedir. Piyasanın fiyatlaması ise farklı şeydir. Bugün fiyatlamaz, belki yarın fiyatlar...Bir iddiam ise olamaz...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

6.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    İheva hissesine; Bu hisseye karşı gram duygu hissetmediğime emin olun. Bu grubun hisselerine hiç yatırım yapmadım.Bunları anlatmamın sebebi; İheva ya bir puan verdiysem, tamamen duygusal olmayan robotik bir puanlamadır. Yani hakkaniyetin hasını içermektedir. Piyasanın fiyatlaması ise farklı şeydir. Bugün fiyatlamaz, belki yarın fiyatlar...Bir iddiam ise olamaz...
    Katkılarınız için teşekkürler. Kıt kanaat temel analiz bilgilerimle kendimce biraz uzun vadeli olarak düşündüm. Grup olumsuzluğuna rağmen ben de duygu karıştırmadım. Hatta bugün bir miktar daha ilave yaptım. Sadece Temel analizi test etmek için

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Hayırlı akşamlar dostlar.
    Hayırlı akşamlar abi

Sayfa 482/932 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •