Sayfa 9/71 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
Arama sonucu : 568 madde; 65 - 72 arası.

Konu: ATAGY - Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Ataaa verdinmi..50.000 lotu 5.05 msliyetle ne güzel dimi...
    Ne dediysek o...5.00 li fiyatlar yılbaşı öncesi görür dedik..gördü...verdik mi verdik..ama 5.00 üzeri veremedik ama olsun 4.90 lı fiyatlarda güzel...bir ayda %20 kar güzel....ekstrada görmek lazım..
    Bu arada vermeyecektik..baktım ata vermeye başladı ondan sonra vermeye başladık..yanlış anlaşılma olmasın...
    Ne dediysek arkasındayız...baktık veriyor bizde rüzgara karşı işenmez dedik..verelim dedik..eğer ata yerine koysaydı bizde yerine koyardık..
    Adam sat al larla 5.05 ortalama yaptı..4.90 dan adam al sat ve sat allarla 5.05 e kadar yükseltti..
    Huyudur ata nın bir iki gün tahtayı kollar duruma göre hareket yapar..eğer alanlar vermeye başlarsa tahtaya fazla müdahele etmez..bekler..salınmaya başlarsa 4.20 4.45 arası tahtada yavaş yavaş satışları alır ve yerine koymaya çalışır..
    Bakalım bu sefer de deneyecek mi...
    Görelim hayırlısı...

@@@t@@@@.....ataaaa
    Ne iş acele ediyorsu yerine koymaya
    İlk iki saat satıcılıymış gibi göstertiyorsun kendini satış gelsin diye...bundada başarılı coldun sayılır..sabah 4.88 e kadar yandaşlarına aldırt malları daha sonra 4.70 e kadar takkk diye ver..sende öğrendin bu işleri...17.000 lotu 4.59 dan koydun bakalım 32.000 loto neteden yerine koyacaksın...
    İnfooo nihayet bitirdin mallarını 1.450 tl karla eyvallah dedin...
    Ata...ataaaa...koy bakalım yerine ilk önce sen..sonra kalamlarıda biz alırız arkandan...
    Grakikte sanki 4.40 a değeceksin gibi
    Alacağım seni metak etme...
    bekle biraz..çünkü tepkin hemen gelmiyor..
    Hayırlısı..kısmetimiz ne ise o...

Yeni yıl yeni heyecan.. Yeni fiyat...
    Ataaaa....ataaaaa....
    Koydun malları 2 günde...yaklaşık 20.000 tl karla...
    Sende aynı çıktın....
    Amma becerikliydinde biz farkında değildik....
    2 günde nasıl koydun 52.000 lot malı merak ettim...bi anlat bakalım...ama inandırıcı olsun...ilkokul seviyesindeki anlayacak gibi anlat ki salak olduğumuz belli olsun...
    İş olsun diye borsaya açılmışsın...maksat borsada da varım deyip dışarıda itibarlaşmak....
    Müşterin bile oldum aracı kurumunda...
    Tahtanda alış satış yapınca zırt pırt arayanda sendin..
    Yılların aracı kurumusun ama...o kadar..
    Hep kendini düşünüyorsun..
    Takasına bir bak ta gurur duy...
    Kaç kişi şirketine yatırım yapmış...
    Yandaşların arkadaşların ve aileni çıktığında iki elin parmaklarını bile geçmez...

O beşiktaş balmumcuda ki ikiz kulelerden boğazı seyredip zamanında atatürk barajını ben yaptım yaparım ben deyipte gururlanmak la olmaz...
    O gün bügün dür yatıp duruyorsun...
    Yok tab gıda diyorsan kadar yılda yanlızca bu mu...arkadaş borsa istanbul dururken neden abd de halka açılma çabaları...hem bu kadar alehte türkiye adına işler yapılırken...
    Birde şartlardaki olumsuzluklardan vesaire vesaire diye salakça bir bahane ile açıklama yapıp halka arzı erteliyorsun...kör bile görür şartları..ufuk meselesi...

Daha burada atagy idare edemiyorsun..atagy inceleyen zaten senedini niye alsın..adam derki yıllardır yaklaşık 25 yıldır borsada işlem haci kupkuru b tipi..gyo olduğundan beri zarar...al arsa yap bina ver tab gıdaya kiraya..tipik mahalle müteahhidi gibi..
    Şirketin ufkuna bak...
    Adamlar sermaye bile arttırmıyorlar çünkü arttırırsa bedelli olacakk..e şirketin %85 i zaten onlarda arttırırsa para verecekler..onu yapacaklarına yan şirketlerimizden şirket bonosu çıkartıp para satarız ayağı ...hem faizimizi alırız hemde paramızı satıp rahat ederiz...
    Zararıda şirkete yazarız..nasılsa kira tab gıda dan...kar yok...para yok...
    Ufuk yok....misyon yok....
    Nasılsa yatırımcısıda yok....

Burada zaten halka açık bir şirketin var...
    Açıl burada halka...
    talep. Yok diyorsan. Talep gelmez diyorsan...satın alma ile birleştir tab gidayı atagyo ile ozaman ..aç böylece tab gıdayı halka...
    Yapmam diyorsun...çünkü uluslar arası bir yatırım diyorsun..enayimiyim diyorsun..yedirirmiyim senedimi burada diyorsun...
    Ne güzel dünya...
    Atatürk barajını yapmışım ben diyorsun...
    Acaba abd de neden açılamadın..ne iş...bilmediğimiz başka meseleler mi var...

4.20 alacağım seni...geleceksin...bekliyoruz seni...

Ne iş artık tahvil kuponlarını sende tahtadan mı ödemeye başladın...
    5.00 dan başlayarak önüne gelene verdin..ayıptır yazıktır..tahtayı perişan ediyorsun...hayırdır bilançoyumu bağladın..zarar yazdı dimi...
    Seans bitti yoksa hepsini yerine koyacaktın..harbiden sen milleti aptal mı sanıyorsun...

Sayfa 9/71 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •