Sayfa 463/821 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon
Arama sonucu : 6566 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    yazık okuduguma üzülüyorum. patronu sev sevme adam 700 kısı calısacak bır fabrıka yapacak. Hırsız diye sucladıgın adamlar fınanasman ıcın belliki hise sattı(etik bulmadım satmasını) fabrıkaya temel attıgında acaba utanırmıısn?
    Hisse gelecek günlerde 9 lira hatta 8 liralarda işlem görürse sen utanirmisin acaba, ayrıca Türkiye'de 525 milyonluk yatırım yapacagim diyen bir firmanın hisseleri hergun tavan giderdi hisse 9 yerine 29 olurdu, oysa geriye gidiyor farkındamısın, ben son yıllarda 525 milyon yatırım yaoan koca sanayi devlerinden bile yatırım duymadım. Önümüzde ki günlerde hisse 8 liralarda işlem yapınca sen utanacakmisin merak ediyorum,

Ayrıca sen daha gecenlerde ben sattım hisseyi çıktım demiştin senin sözüne guvenmi olur ,bir öyle bir böylesin sen, uzatma sana kále alıp cevap yazmayacagim artık.

2. Borsa Zamanı
    Ana Sayfa
    Kategoriler
    Galeri
    Video
    Borsa Fenomenleri
    Künye
    İletişim
    Üyelik İşlemleri
    Kapat

TUKAŞ YENİ TEŞVİK İÇİN UĞRAŞIYOR, HİSSE YATIRIMCIYI MAĞDUR EDİYOR
    09 Haziran 2020 - 16:20 | Güncelleme: 09 Haziran 2020 - 17:04
    TUKAŞ yeni teşvik başvuruları yapıyor...
    İki hafta önce spekülatif hisse satışlarıyla gündeme gelen ve şirket ortakları tedbir cezası alan TUKAŞ bugün yeni teşvik başvurusuyla gündemde.
    Yatırımcıları mağdur ettiği için çok eleştirilen TUKAS hissesine ve sahipleri Okullu Ailesi'ne yatırıcımlardan halen büyük tepki var.

Not: borsa gündem haberi benim haberim değil. Neyse iyi kazık yedik, daha da yiyeceğiz gibi geliyor,ben önceden akmasaydim bu fiyata zerre almazdım, satış da yakalanıp aldık, elimizde kaldı, bunda da vardır bir hayır diyelim elbet.yapacak birşey yok,zarara da satmam asla, belki biraz zarara razi olurum ama çok değil

3. Umarım teşvik alamadık vazgeçtik demezler bir kaç ay SONRA. Ben yanılırim zararı olan herkes çok çok kazanır, ben tek kişiyim beklentisi yüksek kişi çok, belkide ben yanlış düşünüyorum

4. Ulaş denen bir arkadaş vardı ben tukasa gittim foto çektim haber öğrendim diye yazdı isteyene bilgi veririm dedi, kimseye bir açıklama yapmadan kayboldu, oda patron adamıydı sanırım,verdi millete gazı oda kayboldu

5. Hırsız malinin geri kalanını nasıl satacakti ancak sahte kap haberi göndererek satardı,orda ne diyor teşvik olursa yaparız diyor,teşvik kabul olmayacağını oda biliyor,60 yıllık Tukaş sermayesi 300 milyon soyguncu bir yılda 525 milyon yatrim yapacak ,sadece nasilda soydular hepimizi ona üzülüyorum.halen buna inanan saflar var burda,525 milyon yatrim yapan şirket hissesini hergun tavan yerine tabana satıyor.adam 8 lira altında bile sattı, kaldiki 9 liradan onun için buldukça mal satmak çok karlı bir şey,SPK Tukaş patronu el ele milleti soydular.bukadar açık bunu SPK yada yazdım, umurunda bile değil

6. Kac defadir bir daha yazmiycam ,son yazim ,bir sure yazmayacagim gibi seyler soyleyip sonrasinda uzun uzun sirkete camur atmak bizim de moralimizi bozmaktan geri kalmiyorsun.isine gelmeyen enkucuk yorumda patronun adami ,tuzu kuru vs yakistirmalar yapiyorsun.sende hisse senedi varsa bende de var

7.  Alıntı Originally Posted by Ga1975 Yazıyı Oku
    Kac defadir bir daha yazmiycam ,son yazim ,bir sure yazmayacagim gibi seyler soyleyip sonrasinda uzun uzun sirkete camur atmak bizim de moralimizi bozmaktan geri kalmiyorsun.isine gelmeyen enkucuk yorumda patronun adami ,tuzu kuru vs yakistirmalar yapiyorsun.sende hisse senedi varsa bende de var
    Buna ilaveten, kendi düşüncesinden farklı düşünene tahammül yok ve eleştiriler çok sert.
    Bugün yaptığım ve bana göre diyerek başladığım bir düşünce için "milleti aldatmayın" yaftasını yapıştırdı arkadaş.
    Canı yandığı için cahilce konuştuğuna bağlıyorum.
    Burada herkes düşüncesini yazsın, bilgiler paylaşsın istişareler olsun iyi olmaz mı ?
    Ümidini kaybetmiş olanın başka kaybedecek bir şeyi yoktur.

8. Benim paylaşımlar a bir bakın daha ceza geldiği gün dedimki hisseyi kuluçka hesaplara attılar ve ordan satacaklar atı alan hırsız Üsküdari geçti çıksan dedim,ne oldu dediğim gibi de çıktı, canı m yandığı için sadece yazmıyorum,merak etme senin canın benden de çok yanmıştır, sadece gerçekleri görüyorum ben bu tahtada olacakları yazıyorum,

Burut tahtada bu kadar lot işlem olurmu sizce, ayrıca bugün sabah 9,20 üzerinde satılani toplayan TEB ve bir kaçı daha napti son bir satte gelip 9 liradan verdi hepsini, bütün alislar satışlar müşteri bulmak için,gel gel yapıyorlar,

bugüne kadar hisse hakkında hareketi hakkında gelen kap hakkında, kuluçka hesaplara akatrilan lotlar hakkında ne dediysem doğru çıktı.akilli olanlar yazdiklarimda haklı olduklarımi anladı ancak bir kaç kişi borsadan anlıyor görünen bunlar halen rüya aleminde uçuyor lar.

Sayfa 463/821 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •