Sayfa 676/821 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726776 ... SonSon
Arama sonucu : 6563 madde; 5,401 - 5,408 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. Bugün dinlen biraz, yarın devam edersin...

2. Tukaş BIST 100 de gözüküyor..adım adım hedefe.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Salçadan sonra sebze konservesi için de en çok ihracatçı olan ülkelerden Hollandada(Almanyaya sebze konservesi ihracatında açık ara birinci sırada) sıkıntılar çok yüksek boyutta ve bizlerle rekabet edebilmeleri çok zor görünüyor.Tek yapmamız gereken üretmek..

https://www.freshplaza.com/europe/ar...e-netherlands/

AL YA DA SAT TAVSİYESİ DEĞİLDİR..

Salça,domates konservesi ve domates sosu ithalatında Fransa,İngiltere ve Hollanda da ki artış dikkat çekiyor arkadaşlar..

https://www.tomatonews.com/en/global...22_2_1793.html

5. Bofa sabah 500 bin lot aldı sonra zaraına pata pata sattı sonra 200 bin satıcı oldu hopp pata pata geri aldı sonuç ne
    19,20 maliyetle 68 bin lot yani sabahtan beridir 120 bin TL yi yaktı.
    Derdi ne tamamen tahtayı bozmak, milleti silkelemes vs.vs. yani bu spk denilen kurum bir halta yararmı yaramazmı bilmem ama eh be kardeşim ya alacaksan al satacaksan sat de ziktir git ya tahtayı salsa 22-23 bandına gidicez 3 gündür kabus gibi çöktü gene mıçtığımın robotu.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

İtalyada açılış fiyatları ve bununla ilgili de bir makale yayınlanmış arkadaşlar,fiyatlar gerçekten dünya için endişe verici..

https://www.tomatonews.com/en/2022-i...ge_2_1794.html

7.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku

Bofa sabah 500 bin lot aldı sonra zaraına pata pata sattı sonra 200 bin satıcı oldu hopp pata pata geri aldı sonuç ne
    19,20 maliyetle 68 bin lot yani sabahtan beridir 120 bin TL yi yaktı.
    Derdi ne tamamen tahtayı bozmak, milleti silkelemes vs.vs. yani bu spk denilen kurum bir halta yararmı yaramazmı bilmem ama eh be kardeşim ya alacaksan al satacaksan sat de ziktir git ya tahtayı salsa 22-23 bandına gidicez 3 gündür kabus gibi çöktü gene mıçtığımın robotu.
    Mal mıdır nedir ben de anlamadım! Bu algoritmaya güvenip iş yapıyorlarsa durumları harap. Ancak ben tahtayı tutmak ve arka planda başka aracı kurum üzerinden mal toplamak için yapmış olabilirler diye düşünüyorum...

8.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Mal mıdır nedir ben de anlamadım! Bu algoritmaya güvenip iş yapıyorlarsa durumları harap. Ancak ben tahtayı tutmak ve arka planda başka aracı kurum üzerinden mal toplamak için yapmış olabilirler diye düşünüyorum...
    Mali yatırım finans topladı ama arkadaş 76 bin lot alimla.kapadi bofa maliyeti ne 20.30 TL. Yani 235 bin TL zarar yazdı bugün , mali toplayam kim yatırım finans 453 bin lot mal aldı maliyeti 17.27 yani göstere göstere bofa yatırım finans dökülenleri toplasin diye tahtanın içinden geçti. Sabahtan beri 4 tur döndü l, sahtan aksama aldı zararına satti , sattı zararına geri aldı içine etti tahtanin.
    Yahu bilancoya da birşey kalmadı üstüne zaten hergun havalar soğuyor domates manavda 20 TL üstüne çoktan geldi ama kicikirik robot her gün ugrastirip duruyor.

Sayfa 676/821 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •