Sayfa 269/821 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon
Arama sonucu : 6566 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. 2 işlem günüde çaycı voleyi vurmuş. Olanak verenleri öpmek lazim

2.  Alıntı Originally Posted by matador35 Yazıyı Oku
    ek olarak

galibin okullu gıdadan aldığı senetleri

kaçtan aldığının bir önemi yok bana göre

isterse 1 tl den almış olsun

onlar borsa kotunda değil

borsada satamaz...

dün galibin kontrolünde bir açık vardı ve galip dün aldıklarını

açık yapanlara virmanladı ve açıkları kapattı

ama bugün aynı şekilde açık yapılanlar kontrollümüydü

yoksa öpmek için mi yapılmıştı onu göreceğiz...
    Yazıklar olsun sana.daha dun yazdin bunu..sende 2 gram onur şeref haysiyet var mi acaba..

3. Hepiniz dün sitem ediyordunuz???

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yanlış anlamayın ama matador denen arkadaşın eski mesajlarına baktım. Adam epeydir bu kağıtta yazmış. Yani gunahinida almayalım. Ha eğer bilinçli yönlendirme yaptıysa o ayri

5.  Alıntı Originally Posted by dels Yazıyı Oku
    Yanlış anlamayın ama matador denen arkadaşın eski mesajlarına baktım. Adam epeydir bu kağıtta yazmış. Yani gunahinida almayalım. Ha eğer bilinçli yönlendirme yaptıysa o ayri
    Ne gunahini alacagim arkadasim.adamin dun aksam yazdıgi ve şimdi kap haberi..aen neden bahsediyorsun. Ciksin savunsun o zaman kendini diyecek lafi kaldiysa...

6. Burdaki arkadaşları anlamıyorum. Ya sizler başkalarının ne dediğine göre mi hisse alıp satiyor sunuz o zaman kaybetmeye mahkumsunuz.çevremde duyuyorum şu hisse şu olacakmış bırakın bunları.hiçbir şey bilmiyorsaniz arayın aracı kurumu hisseye baktırın nereye kadar düşebilir diye.eğer grafik okumayı bilmiyorsanız analiz yapmayı bilmiyorsanız bu borsayi oynamayın çok para kaybedersiniz.yatırim tavsiyesi degildir

7.  Alıntı Originally Posted by matador35 Yazıyı Oku
    ek olarak

galibin okullu gıdadan aldığı senetleri

kaçtan aldığının bir önemi yok bana göre

isterse 1 tl den almış olsun

onlar borsa kotunda değil

borsada satamaz...

...
    Yazıklar olsun.ilk defa iyi niyetli bilgili bir küçük yatırımcı dostu var forumlarda demistim.degdi mi bizleri magdur etmeyw hayallwrimizi yikmaya..

8. Peki bu adamlar 2.30 fiyattan virman yoluyla aldim dedi 30 milyon lot.simdi de bilmem kat fiyat araligindan 8 milyon aldim 34 milyon sattim diyor.acaba virman dişinda piyasadan mi alim satim yapti dicem ama sonuc itibariyle payi yuzde 11 den 1.5 a düşmüş.kafayı yicem hic anlamadim bu isi..

Sayfa 269/821 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •