Sayfa 13/61 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 481 madde; 97 - 104 arası.

Konu: AKMGY Akmerkez GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by ayan09 Yazıyı Oku
    ne oluyor ki? şimdi?

Yatırım tavsiyesi değildir.
    ne olacak ki dün milleti dolandırdılar.ancak bana göre dün mal boşaltmadılar.aksine milletten mal aldılar.bu günde toplamaya devam ediyorlar.ne de olsa ocak 2 de % 1 temettü var.y.t.d.

2.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Ne oluyor ki? Şimdi?

Tombul parmak mı?
     Alıntı Originally Posted by ADANA0001 Yazıyı Oku
    ne olacak ki dün milleti dolandırdılar.ancak bana göre dün mal boşaltmadılar.aksine milletten mal aldılar.bu günde toplamaya devam ediyorlar.ne de olsa ocak 2 de % 1 temettü var.y.t.d.

KAP : Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

VOLATİLİTE BAZLI TEDBİR SİSTEMİ (VBTS)

Sermaye Piyasası Kurulunun ilgili kararları uyarınca, Borsamız Pay Piyasasında işlem gören pay senetlerinde, işlemlerin adil ve dürüst bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması ve yatırımcıların aşırı volatilitenin getirdiği risklerden korunmaları amacıyla bir tedbir sistemi geliştirilmiştir.

25/09/2017 tarihinden itibaren uygulanacak tedbir sistemi kapsamında; gerekli koşulların oluşması halinde ilgili pay senedinde 15 gün süreyle birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri, birinci tedbir uygulanan pay senetlerinde volatilitenin devam etmesi durumunda ise 15 gün süreyle ikinci tedbir olan "Brüt Takas" tedbiri uygulanacaktır.
    "Brüt Takas" tedbirinin getirilmesi durumunda, birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri de "Brüt Takas" tedbirinin geçerli olduğu süre zarfında uygulanmaya devam edilecektir.

Tedbir alınmasını gerektiren koşulların oluşması durumunda; tedbir uygulanacak pay senedi ve tedbirin başlangıç tarihi ile tedbir süresi, ilgili tarihte piyasa kapandıktan sonra Borsamız tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurulacaktır.

**ÖNEMLİ

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. İşte bu diyorum.Yatırımcıyı koruma diye buna denir.Göreceğiz bakalım pazartesi ne olacak.İki gün önce açığa satabildikleri kadar sattılar.Ancak Borsa başkanlığı bunları kötü yakaldı.Velevki buradan aşağı gitti.Ocak ikide % 1 temettüyü al yat.Y.T.D

5. Beni takip eden bilir Allaha şükür hiç kimseyi şimdiye kadar yanıltmadım.Yazdıklarım hep çok kazandırdı.Buradada en az %80 yükselme ihtimali var diye düşünüyorum.Esas hareketin seneye mart veya nisan aylarında olacağını düşünüyorum.y.t.d.

6. Ayrıca alıanack yerden platin ve dolar tavsiyelerim oldu.Alanlar hep kazandı.Ancak açığa satan mal bulamazsa pazartesi kıyamet kopacak.Göreceğiz bakalım.Yalnız bu zenginler bir birilerine faizle takas işlemini halledebilirler.Oda geçici çözüm.Tek çare var açığa sattıklarını en fazla önümüzdeki bir ay içerisinde almak zorundalar.Biliyorki bu işin ucunda temettü var.gün yaklaşıyor.almak zorunda açıkçı veya açıkçılar.Y.T.D.

7. Ekim ortası yaklaşıyor.Malı 15 güne kadar aldı aldı.15 Gün daha sabredin.Faize paranızı koysanız bu kadar gelir elde edemezsiniz.Temettü 1 hisseye 1 lira.2500 hisseye ocak ikide 2500 lira.Yani 52500 liralık hisse alsanız 2500 tl temettü veriyor.Yani faize yatırsanız en iyi 1750 lira gelir getirir.Y.T.D.
    Son düzenleme : ADANA0001; 01-10-2017 saat: 21:28. Sebep: ekleme

8. Borsada arsanın ,dairenin ne zaman enflasyonun altında kazanç sağladığı görülmüş.alın dediğimde alanlara hayırlı olsun .kazanmaya devam.satmak mı?sakın ha. Y.t.d.

Sayfa 13/61 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •