Sayfa 54/117 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon
Arama sonucu : 930 madde; 425 - 432 arası.

Konu: IDGYO - İdealist GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by SpedeR Yazıyı Oku
    senin spek şifreleri dediğin çalışmıyor gibi
    Başka birileri girmiş olabilirmi kim alıp kim satıyor acaba,ortalama üzerinde işlem yapması sizin için güzel senin hedef kaç

2.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Başka birileri girmiş olabilirmi kim alıp kim satıyor acaba,ortalama üzerinde işlem yapması sizin için güzel senin hedef kaç
    ben hedefim çanağı tamamlaması tekniğine bak anlarsın ne dediğimi ytd

3.  Alıntı Originally Posted by SpedeR Yazıyı Oku
    ben hedefim çanağı tamamlaması tekniğine bak anlarsın ne dediğimi ytd
    Teknik bilgim çok fazla yok kaç mesela

4. Kâğıtta ky varmı yoksa kendilerimi alıp satıyor anlamadım asansör olmuş yine basmış

5. oyun oynuyor

Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Kâğıtta ky varmı yoksa kendilerimi alıp satıyor anlamadım asansör olmuş yine basmış
    Adam ky bırakmadı bence olanları da dökmeye çalışıyor gibi...

6. kademeler nasıl gönderebilecek birileri var mı?

7.  Alıntı Originally Posted by 0571şaban Yazıyı Oku
    kademeler nasıl gönderebilecek birileri var mı?
    aşağıda 2,57 de 12 bin var yukarılar 1-2 bin şeklinde aşağılar 5-10 bin şeklinde ama alt kademeler dolu olsada veriyor kendi emirleri olabilir
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

8. Selamun aleyküm
    Arkadaşlar ıdgyo ile ilgili grafikler paylaşıyorum. 2,76 üzeri attığında hissede alımlar başlar.

alttaki grafikte ise 2,48-3,20 arası bir band ta hareket edebileceğini ifade ediyor..2,77 kesik çizgiler üzeri kaldığında yükseliş tekrar başlayacaktır..

Alttaki grafikte hissenin destek ve dirençleri yer almakta. ilk kırmızı çizgi hedefi 4,10 olarak çizilmiş.

alttaki grafikte 2,48 den al vermiş ve hala al durumunda.

burada yazılanlar ve çizilenler sadece durum analizi olup yatırım tavsiyesi değildir.

not bu hisse spek bir hisse olup her şeyin her an olabileceği bir hisse yani ben yüksek meblağların bu tür hisselere bağlanması taraftarıyım. son karar tabiki sizlerin

Sayfa 54/117 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •