Sayfa 205/385 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. bunun adı nedir? yatırımcısını kendine güvenen insanları böyle bu hale getirmeye bunların hakkı yok. bu kadar da olmaz. gerçekten bu kadar olmaz. endex yükselişi tarihe geçiyor bizimki ise bize sadece ve sadece hayal kırıklığı yaratıyor.

2. Bizi sahipsiz bırakıp zarara uğratanlar kazandıkları paranın hayrını görmezler, benden bu kadar anlaşılan 2 yıl bekletecek

3.  Alıntı Originally Posted by Tank Yazıyı Oku
    Bizi sahipsiz bırakıp zarara uğratanlar kazandıkları paranın hayrını görmezler, benden bu kadar anlaşılan 2 yıl bekletecek
    inşallah onlardan alıp Allah başka yerden bize verir. beddualarim onlarla

TEK - TU bedelli kararı aldı yükseldi ve bugün gayrımenkullerini yeniden değerleyeceğini açıkladı.
    Bu hususta şirkete mail attım 2 hafta önce henüz bir cevap yok. yatırımcı dostu olmak zor.

5. şu garip sermaye artışı ile gelen muson satışlarını bir yana bırakırsak;

hissenin 2.5-4 bandından 5-6 bandına hareketi organize bir hareket ise ve patronun da dahil olduğu bu yapı kar realizasyonu yapıyorsa? diye bir senaryo yazabilir miyiz?

evet, ballandıra ballandıra anlatılacak bir değil iki hikayemiz var,
    pek kurumsal sayılmasalar da işinde gücünde insanlar, çalışıyorlar.

acaba diyorum,
    satıp çıkmasını istedikleri biri / birileri mi var?
    elinde yüklü mal olan.

veyahut, bize malı taşıtıp tahtayı tekrar *2 yapacak spekülasyonu mu kurguluyorlar. zaman, haberler, nakit vs. vs.

merdivenlerin ucundayız,
    çakıldık kaldık, bir adım ileri bir adım geri.

bekleriz sorun yok,
    arka planı hiç bilemiyoruz çünkü.

Alıntı Originally Posted by ohannesburg Yazıyı Oku
    şu garip sermaye artışı ile gelen muson satışlarını bir yana bırakırsak;

hissenin 2.5-4 bandından 5-6 bandına hareketi organize bir hareket ise ve patronun da dahil olduğu bu yapı kar realizasyonu yapıyorsa? diye bir senaryo yazabilir miyiz?

evet, ballandıra ballandıra anlatılacak bir değil iki hikayemiz var,
    pek kurumsal sayılmasalar da işinde gücünde insanlar, çalışıyorlar.

acaba diyorum,
    satıp çıkmasını istedikleri biri / birileri mi var?
    elinde yüklü mal olan.

veyahut, bize malı taşıtıp tahtayı tekrar *2 yapacak spekülasyonu mu kurguluyorlar. zaman, haberler, nakit vs. vs.

merdivenlerin ucundayız,
    çakıldık kaldık, bir adım ileri bir adım geri.

bekleriz sorun yok,
    arka planı hiç bilemiyoruz çünkü.
    Kim bunun neresinde bilemiyoruz ama bir senaryo yazılmış ve şu ana kadar iki bölüm tamamlanmış gözüküyor.

İlk bölüm tahsisliye hazırlık, ikinci bölüm tahsisli.

Üçüncü bölüm realizasyon ve yıldırma, dördüncü bölüm ise nihai hedef.

Biz filme en kötü bölümde yani üçüncü bölümde dahil olduk. Şimdi ya figüran olacağız ya da arkamıza yaslanıp artist...

Evet satıp çıkmasını istedikleri yatırımcılar var özellikle ben ve tanıdığım kişiler.

Lakin tahmin edemedikleri ve bizim bildiğimiz en iyi şey zararın üzerine oturmak.

Belki 6.300- 6.400 bandında piyasaya biraz mal gelir ama oraya gelmeden çok zor, kendileri çalar kendileri oynar.

Citi bir gün alır bir gün satar.

Bence en büyük şansızlık tahsisli işinin Gedik Yatırım ile yapılması olmuş...

Bir de şirketimiz bugüne kadar sürekli kamusal ihaleler ile uğraştığı için hantal ve kurumsallığı az...

7. Guzel yorumlariniza bir yenisini eklemissiniz sayin HAK,her cumlenize katiliyorum.Cepten yazdigim icin itibar puani veremiyorum,musait olunca geregini yapacagim.Allah hepimize bol kazanclar nasip etsin...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by serdar2337 Yazıyı Oku
    Guzel yorumlariniza bir yenisini eklemissiniz sayin HAK,her cumlenize katiliyorum.Cepten yazdigim icin itibar puani veremiyorum,musait olunca geregini yapacagim.Allah hepimize bol kazanclar nasip etsin...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İtibara ne hacet hiçbir menfaat gözetmeden bu kurtlar sofrasında bildiklerimizi, düşündüklerimizi sizlerle paylaşıyoruz. İnşallah faydalı oluyordur.

Sayfa 205/385 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •