Sayfa 377/381 İlkİlk ... 277327367375376377378379 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    yukarıda sırası ile 2.68 ve 2.96 üstü kalıcılık.. kapanış 2.71

altta mavitrend üstü kalıcılık..

bir dahaki güncellemeye kadar bol kazançlarınız olsun..

Senin grafik tirt çıktı , hisse pohu yemiştir ağam.

2. ama bir çok kişi direnç nedir stop nedir öğretecektir zamanla.. böyledir bu işler..

3.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    ama bir çok kişi direnç nedir stop nedir öğretecektir zamanla.. böyledir bu işler..
    Peki beklentiniz nedir üstad, nereye doğru gider,. Birdaha 2,70 ler bu hafta gelebilir mi

4. hocam 2.30 üstü kalsaydı bari diyesim geliyor.. üstü tekrar umutlandırır ama altta 2.10 var en son stop için..

hissede olsam ve maliyetim yukarıda ise alt stoba kadar takip ederdim nasıl olsa olan olmuş diyerekten.. eğer 2.10 altı kalıcı olmaz ise önümüzdeki ayı da bir görmek gerek, aylık kapanış olmadı henüz ama aylık olarak aşırı bir bozulma yok hissede ve aşırı pirimli bir hisse de değil..

aylık kapnışı ve 2.10 üstü kalıcılık olacak mı bir görmek lazım..

bol kazançlar..

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    hocam 2.30 üstü kalsaydı bari diyesim geliyor.. üstü tekrar umutlandırır ama altta 2.10 var en son stop için..

hissede olsam ve maliyetim yukarıda ise alt stoba kadar takip ederdim nasıl olsa olan olmuş diyerekten.. eğer 2.10 altı kalıcı olmaz ise önümüzdeki ayı da bir görmek gerek, aylık kapanış olmadı henüz ama aylık olarak aşırı bir bozulma yok hissede ve aşırı pirimli bir hisse de değil..

aylık kapnışı ve 2.10 üstü kalıcılık olacak mı bir görmek lazım..

bol kazançlar..

2,10 da kırdı ,sanırım 1,90 Lara doğru koşarak gidiyor gibi. 3 günde 96 kademe zirveden düşmüş. Sanırım tutulamiyor, ele avuca sığmıyor üstad, 1,90 altında al sat yapılır bunla bana soracak olursan, tabiki sen daha iyi bilirsin, senin beklentin ne bundan sonra ,birde nereye kadar düşüş devam eder üstad

6. hocam sende de ne akyho sevgisi varmış.. buyrun..

7.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    hocam sende de ne akyho sevgisi varmış.. buyrun..

1,86 ya iner bence. Ama 1,96 dan itibaren alım yapmakta fayda var. Garanti olsun değilmi üstad.

8.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    hocam sende de ne akyho sevgisi varmış.. buyrun..

Sevdamın sebebi, 2,25 lerden alıp 2,75 lerden sattık, şimdi tekrar alım için bekliyorum, iyi ekmek kapısı bu hisse ondan anadinmi üstad

Sayfa 377/381 İlkİlk ... 277327367375376377378379 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •