Sayfa 50/385 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 393 - 400 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. Sn. Sortac00, evet biraz edebi oldu. Godot'yu beklerken atı alan Üsküdar'a gidiyor,birçok hisseyi kaçırıyoruz belki ama biz Üsküdar'a değil boğazı geçip Sarıyer e gideceğiz. Ben bundan önce -ki halen portföyümün yarısı ondadır- yataş hissesinde 0.7 lerden 10 küsürlere kadar bekleyen biri olarak sabırlıyımdır. Bu hissenin temelini çok bilmiyorum ama tekniği biraz sabır göstermeye değer . Umarım çok bekletmeden güzel bir çıkış hareketi başlar.

2. 3 aydır hisseyi toplayanlar
    bu kadar ayda çok başarısızsınız ya.

Benim tahminim finasman aldıklarının bir kısmını citibanka virmanlamış.
    Eskiden ziraat yatırım fonlarına virmanlıyordu birde bu çıktı :):)

Buda son bir senelik gün içi alım satımların özeti

3. Sn.Sortac00; Bilgilendirme için teşekkürler. Takaslar çok fazla birşey vadetmiyor sanki. Siz nasıl yorumluyorsunuz. Ya spek dağınık hareket ediyor, yada sahipsiz gibi.

4.  Alıntı Originally Posted by boga_ayi Yazıyı Oku
    Sn.Sortac00; Bilgilendirme için teşekkürler. Takaslar çok fazla birşey vadetmiyor sanki. Siz nasıl yorumluyorsunuz. Ya spek dağınık hareket ediyor, yada sahipsiz gibi.
    Dağınık hareket etmiyor. bir yerde lotları topluyor sonra hareket olan günde topladığı tüm malları diğer aracı kurumlara dağıtıyor. Sonra o aracı kurumlardan bu sefer farklı bir kurum alıyor tüm malları. Sonra tekrar dağıtıyor. Ben en az 10 farklı hesap ile işlem yaptığına inanıyorum. çünkü 10 dk işlem olmuyor. Sonra sanki herkesin aklına bir anda akguv almak fikri gelmiş gibi 5 -6 aracı kurum 1 dk al sat aşağı yukarı yapıyor. Sonra 20 dk ara veriyorlar. Sonra ne hikmetse birilerinin aklına yine aynı anda işlem yapmak geliyor :):)

Spekin burada yazılanları okuduguna çok eminim. Tahta sahipsiz falan değil. Dün 3,07 ye koyulan 70 bin lottan belli. Aşağı yukarı lot koyup tahtayı dinlenmeye bırakıp başka tahtada işlem yapıyorlar bu gayet açık.
    Başka tahtalardaki işleri bitsin sıra bunada gelir.

5. Tekrar teşekkürler Sn. sortac00. İmkanınız varsa siz yada Sn. Emirdağlı seans için kademe paylaşımları yaparsanız çok süper olur.

6. değişen bir şey yok alan-satan yok iki tarafta spek arkadaşın tek kale maç oynuyor
    [IMG][/IMG]
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

Ne yaparsanız yapın ******** spek buradan bizi söküp atamayacaksın. Ne yaparsanız yapın sayıııııın şirket yetkilileri bizi söküp atamayacaksın... Ellerimiz ahirette yakanızda olacaktır. Haklısın bize kimse zorla aldırmadı ama yapmış olduğun işlere ve ihalelere görede fiyatların burada olmaması gerekiyor o kadarını da biliyoruz... Senin vicdanın rahatsa bizde rahatız daha genel kurul tarihini bile açıklayamadın, bir hesabın var herhalde... Bekleyelim bakalım... Mevlana neylerse güzel eyler... Sadece tüm yatırımcılara hayırlı cumalar dilerim.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bilanço aciklamasi ne zamana kadar son...bilen var mi

Sayfa 50/385 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •