Sayfa 28/385 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 217 - 224 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. Bu 25 cinin eline 37 lot 37 lot vercem birgün bakalım o zaman nasıl hissedecek.

2. spek napıyon yaa çok heyecanlı :)

3. Spek mal ya kesin net ne yapmaya calısıo ne düsünüo amk

4.  Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Sn.demirdoven 295 te 113 bin Lot destek var.nasil sizin zikrettiginiz rakamlara gelecek merak ediyorum.ama gelmezse sizin yorumunuzla hissesini satanin vebalini kaldiramazsiniz.ben uzuncuyum zaten.ama aşağı veya yukarı rakam vermek sıkıntı doğurabilir .Y.t.d.
    Kardeşim perşembe gününü hatırla 3.19 da 94 bin 3.25 de 119000 bin alıcı varken alt kademede bugün 2.89 oldu..Ve ben o gün söyledim 2.85 rakamıni ve yanilmadimmmmm.3.43 / 3.03 u 1 saatte yapan kağıt bu....Aç sayfa 18 i bak bakalım kademe kademe ne yazmışım

5. Yatırım finans ve metro yatırım almış.takas paylaşabilecek varsa herkes görsün.y.t.d.

Lenovo A7000-a cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. pasta yokmu pasta

27 Mart ilk 5 aracı kurum bazında net para girişi olan hisseler :
    Akguv

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by sortac00 Yazıyı Oku
    Bu kağıda bu fiyattan ne kadar çok giren olursa eskiler o kadar çok bekler. Birileride devamlı twitterda facebookta sorup duruyor. Ya arkadaş spek malı toplayacak ki gitsin. Sen 20 bin takipçisi olan kişiye akguv ne olacak diye sorunca oradan parası olan 5 kişi 10 ar bin lot alıyor. Ediyor 50 bin lot. Sonra spek onlara malı sattırmak için basıyor aşağı. Eğer bu alanların parası varsa ortalama yapıyorlar. Spek dahada aşağı basıyor. Allah sonumuzu hayretsin.
    Bu konuda sizin gibi düşünmüyorum. Bir kağıt ne kadar talep görürse hacim ne kadar artarsa o kadar değerlidir.

Sayfa 28/385 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •