Sayfa 269/801 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

Ayrıca krizden nasıl çıkılmaya çalışılacağı önemli, daha önceki krizler gibi sıcak para ile çıkılacaksa(IMF , ABD parasal genişlemesi) V şeklinde piyasa dönecek, yok kendi şeyimizi kendimiz keseceğiz deyip iyi bir reform paketi gelecek,uygulanacak ve başarılı olacaksa U dönüş olacak piyasada; Tabana daha fazla yayılacak fiyat hareketi. Tahtaya inip binerken bu da dikkate alınmalı.

3. Bakan Pakdemirli, yerli elektrikli traktör konusunda çalışmaları tamamladıklarını ve prototipi hazırladıklarını aktararak, "Yerli ve milli traktörümüz günlük 7 liralık şarjla akşama kadar 8 saat çalışacak. Prototiplerimiz seri üretime hazır. Onlar konuşur, biz yaparız. Son derece ekonomik olacak yerli traktörümüz, çiftçilerimizin mazot derdi bitecek. İnşallah seri üretime başlayalım, üretimden çıkan ilk traktörü Alaşehir'de birlikte deneriz." ifadelerini kullandı.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Seyyah29 Yazıyı Oku
    Bakan Pakdemirli, yerli elektrikli traktör konusunda çalışmaları tamamladıklarını ve prototipi hazırladıklarını aktararak, "Yerli ve milli traktörümüz günlük 7 liralık şarjla akşama kadar 8 saat çalışacak. Prototiplerimiz seri üretime hazır. Onlar konuşur, biz yaparız. Son derece ekonomik olacak yerli traktörümüz, çiftçilerimizin mazot derdi bitecek. İnşallah seri üretime başlayalım, üretimden çıkan ilk traktörü Alaşehir'de birlikte deneriz." ifadelerini kullandı.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Böyle bir şeyin olmayacağını herkes biliyor. Burada paylaşmak bile doğru değil.7 liralık şarzla 8 saat çalışacak! Oyuncak traktör bile sanırım 8 saat çalışmaz.Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

5.  Alıntı Originally Posted by sea Yazıyı Oku
    Böyle bir şeyin olmayacağını herkes biliyor. Burada paylaşmak bile doğru değil.7 liralık şarzla 8 saat çalışacak! Oyuncak traktör bile sanırım 8 saat çalışmaz.Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum.
    teknoloji devrimi yapmışlar. Reyizin "sanayi 4.0 bize yetmez. Hemen sanayi 4.5 yapılsın" emriyle konyalı bilim adamlarına yaptırmışlar.
    1071 IP üretebiliyormuş. IP: İman pavır

Forumdan bir arkadaşın blog yazısından alıntılanarak hisse başlıklarında paylaşılmıştır. Kendisinin eline sağlık. (Son güncellenmiş hali)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Endeks bıraksa direk 32 diyecek. Anası hergün eve geç gelen oğluna sitem eder..

Anne: Oğlum her gece neden eve geç geliyorsun , der...

Oğlu; Anacım eve erken geleceğimde mahallenin ırıspıları bırakmıyor beni, demiş...

Bizimki tam o hesap... ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 269/801 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •