Sayfa 211/802 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon
Arama sonucu : 6413 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. TTRAK - Günlük - 18.12.2018

Traktörde hisse fiyatını belirleyen ,,, Baş fino ve yardımcıları devlet sizlere vesika vericekmiş bilginize , artık rahat rahat çalışabilirsiniz ,, şrfsizler her çarşamba ,, muayeneniz var ,,, unutmayın !

Arkadaşlar grafiklerde görüldüğü üzere ,, izlemeye devam ,, zaman zaman çok keskin güven vermeyen hareketleri var ,,, eninde sonunda ,, hiiiç olaylara günlük bakmayın,,, rahat olun

TTRAK - Aylık 18.12.2018

alttaki Grafikte Aylık Otokar'a ait ,,, orada dikkatimi çeken ,,, hisse yavaş yavaş yön yukarı , çıkışa geçiyor,,, en son 63 taban yaptı ,,,
    OTKAR
    Son düzenleme : İzmir; 18-12-2018 saat: 23:45.

2. Ttrak Hissem yok ama hep takip etmişimdir. Ben 25 tl olmasını bekliyorum.
    En büyük korkumda bedelli yapması olur.

3.  Alıntı Originally Posted by Murat139 Yazıyı Oku
    Ttrak Hissem yok ama hep takip etmişimdir. Ben 25 tl olmasını bekliyorum.
    En büyük korkumda bedelli yapması olur.
    Içeride sermayesinin 5 katı birikmiş parası var yani yüzde 500 bedelsiz potansiyeli varken neden bedelli yapsın %15 gibi bir kar payı var yıllık bu fiyatlardan yani 25 tl hayal ama hala satış baskısı bitmedi takaslarda yabancı topluyor

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hissenin çok düşmesi ucuz olduğu anlamına gelmez. Şirketlerin mevcut piyasa fiyatlamalarına göre Ttrak ucuz diyemeyiz. Mali tablolarındaki bozulmayı da göz önüne alırsak 25 tl hayal demek benim açımdan zor.

5. Kafadan sallamamak gerek burda işlenmeden atanlara inanmayın güvenmeyin gerçeklere bakın o da bilanço fiyat kazanç oranı karlılık durumu sektör beklentisi hurda teşviğinin verilmesi Ankara arazisinin satışı vs vs bu hisse şu an zaten bilançoya göre ederinin altından işlem gördüğüne çok analist hemfikir ha burdanaşağı düşmez mi onu bende bilemem bellide buralar üçlü dip çalışması yapıp yukarı döner traktör alımları erteleniyor epeydir vatandaş bekliyor dolar kuru biraz daha gevşese iç piyasa canlansa firmalar indirim yapar ve satışlar artabilir ayrıca seçime yakın zamanlardayız bellide güzel teşvikler gelebilir çiftçiye bellimi olur velhasılıkelam hisseye güvenenler yani şirketin bilançosuna yaptığı işe Pazar payına vs sabırdan başka çare yok bana göre al sat tut demiyorum kimseye buda biline şeffaf yorum sadece

6. Neden aynı grafiği 3 er 3er foruma yukluyorsunuz, 1 tane kesmiyor mu?
     Alıntı Originally Posted by İzmir Yazıyı Oku
    TTRAK - Günlük - 18.12.2018

Traktörde hisse fiyatını belirleyen ,,, Baş fino ve yardımcıları devlet sizlere vesika vericekmiş bilginize , artık rahat rahat çalışabilirsiniz ,, şrfsizler her çarşamba ,, muayeneniz var ,,, unutmayın !

Arkadaşlar grafiklerde görüldüğü üzere ,, izlemeye devam ,, zaman zaman çok keskin güven vermeyen hareketleri var ,,, eninde sonunda ,, hiiiç olaylara günlük bakmayın,,, rahat olun

TTRAK - Aylık 18.12.2018

alttaki Grafikte Aylık Otokar'a ait ,,, orada dikkatimi çeken ,,, hisse yavaş yavaş yön yukarı , çıkışa geçiyor,,, en son 63 taban yaptı ,,,
    OTKAR
    SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yatırım tavsiyesi değildir.

7. Erdoğan'ın 6 aralikta Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde 'İkinci 100 günlük eylem planı tanıtım toplantısında' yaptığı konuşmada çiftçiye traktör yetiştiremiyoruz sözleri eleştiri konusu oldu. Çiftlik Yönetim Uzmanı ve Yem Bitkisi Yetiştiricisi Eşref Şekerli, traktör satışlarıyla ilgili olarak ortada sevinilecek bir durum olmadığını belirterek, “Sayın Cumhurbaşkanımız traktör satışlarına yetişemiyoruz derken bu bilgiyi ona kim verdiyse derhal görevden alınmalı" dedi.
    .....
    CB erdogan'in stratejisi böyle, reelde durum neyse, tam tersini söyle millet inanır.
    ...
    Traktör şatışı coşmuş, çiftçiye traktör yetistiremiyoruz,,,3 vardiya ful çalısiyor.

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yatırım tavsiyesi değildir.

bu ortamda artıya geçirmemek için ellerinden geleni yapıyorlar herkes ileri bu geri açıkçası kıllandım bi habermi aldılar acaba bedelli gibi? aklımda deli sorular bu ortamda bile artı yapmıyorsa var bişeyler hayırlısı ytd...

Sayfa 211/802 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •