Sayfa 673/803 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon
Arama sonucu : 6422 madde; 5,377 - 5,384 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Türk traktörde 2023 de otokar gibi yeni zirvelere gidecektir inşallah.. yatırım amaçlı traktör alımlarının olduğu doğrudur… bunu bende duydum.. traktörü olan kişiler bile yatırım amaçlı 2. traktörü alıp bekletiyorlar bizzat şahit oldum gördüm… .

Herkese merhaba

Yeni katıldım aranıza.
    Hayırlı olsun…

Kel düşecek maske görünecek şeklinde duyumum var.
    Umarın gelişim uğurlu olur.

Saygılar

Ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by Crux Yazıyı Oku
    Herkese merhaba

Yeni katıldım aranıza.
    Hayırlı olsun…

Kel düşecek maske görünecek şeklinde duyumum var.
    Umarın gelişim uğurlu olur.

Saygılar

Ytd

hoş geldin sn Crux,

Hoş bulduk sayın foton.

Asla yatırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by Crux Yazıyı Oku
    Hoş bulduk sayın foton.

sn Crux, 554 tl den gazlayıp 597 giden traktör freni boşalmış gibi düştü... nedir bunun hikmeti?

6. Enteresan hareketler. Böyle şeyler çok sık olmasa da arada görülüyor tahtada.

Geçenlerde sunumları vardı. Aralık ayı satışları oldukça iyi gidiyormuş, 5000 adede yakın gerçekleşecek. 2023 için de oldukça pozitif konuştular. Aylık 5000 adetlerde satışlar ön görüyorlar. Ocak gibi zam gelecekmiş yine. Kar marjlarını koruyacaklar. 2022 bilançosunu bu sefer erken açıklayacaklar. Temettü de erken dağıtılacakmış. Temettü oranı bu yıl daha yüksek olacak ve temettü sonrası ellerinde nakit pozisyon kalacak. Geçen seferki gibi olmayacak. Tahvillerden güzel para kazanacaklar ve nakit akışı 2023 te oldukça kuvvetli olacak.

Öğrendiklerim bunlar. Ben 2023 yılının traktörün tarihindeki en iyi yılı olacağını düşünüyorum.

Herkese bol kazançlar.

YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Enteresan hareketler. Böyle şeyler çok sık olmasa da arada görülüyor tahtada.

Geçenlerde sunumları vardı. Aralık ayı satışları oldukça iyi gidiyormuş, 5000 adede yakın gerçekleşecek. 2023 için de oldukça pozitif konuştular. Aylık 5000 adetlerde satışlar ön görüyorlar. Ocak gibi zam gelecekmiş yine. Kar marjlarını koruyacaklar. 2022 bilançosunu bu sefer erken açıklayacaklar. Temettü de erken dağıtılacakmış. Temettü oranı bu yıl daha yüksek olacak ve temettü sonrası ellerinde nakit pozisyon kalacak. Geçen seferki gibi olmayacak. Tahvillerden güzel para kazanacaklar ve nakit akışı 2023 te oldukça kuvvetli olacak.

Öğrendiklerim bunlar. Ben 2023 yılının traktörün tarihindeki en iyi yılı olacağını düşünüyorum.

Herkese bol kazançlar.

YTD.
    yaptığın yorum çok önemli 5000 dolayında satış bugünün fiyatıyla bilançoya ciddi katkı yapar...
    teşekkürler bol kazançlar

8. TürkTraktör’ün podcast serisi “Geleceğe Hazırlar” ikinci bölümüyle platformlarda yerini aldı30/12/2022 08:34:31
    Türk otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu ve tarım mekanizasyonunun lider markası TürkTraktör, tarımı ve şehirleri dönüştürüp geleceğe hazırlama amacını podcast dünyasında da sürdürüyor. Deneyimli gazeteci Aslı Şafak’ın moderatörlüğünü üstlendiği “Geleceğe Hazırlar” podcast serisinin ikinci bölümü platformlarda yerini aldı.

Doktar Kurucu Ortağı ve CEO’su Tanzer Bilgen’in konuk olduğu ikinci bölümde “Tarımda Dijitalleşme ve Akıllı Tarım” ele alındı. Tarım teknolojisi ve dijital tarımın ne demek olduğundan çiftçilerin hayatına nasıl katkı sağladığına, Türkiye’de ve dünyada tarımda dijitalleşme konusunda neler yapıldığından Doktar’ın gelecek hedeflerine kadar birçok konuya değinildi.

Her yeni bölümde, birbirinden değerli konukların katılımıyla tarım teknolojisinden çevik dönüşüme, toprağın ekonomisinden ilham veren girişim hikayelerine, verimli tarım uygulamalarından sürdürülebilir şehirlere kadar ilgi çekici ve ufuk açan birçok konuyu dinleyicilerle buluşturuyor. “Geleceğe Hazırlar” podcast serisine Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts ve YouTube platformlarından erişilebiliyor.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://www.metalsmarket.net
    https://www.montelnews.com/tr
    http://twitter.com/ForeksTurkey

Sayfa 673/803 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz