Sayfa 365/802 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon
Arama sonucu : 6413 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Tavanı geçtim şöyle her hafta %2-3 koysa daha sağlıklı daha sürüdürülebilir olur gibi.
    Böyle tavan yaparken mal almak isteyenler genelde treni kaçırdım muhabbeti yapıyor, hisseye bulaşmıyorlar.
    Bir de tavanlardan sonra genelde çakıyorlar, kar realize ediyorlar.
    YTD

2.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Malı kaptırmayın arkadaşlar...33 önemliydi, üzerinde kalırsa sorun yok...gevşeme olsa bile 33 üzerinde kalması yeterli.
    sayın Cautionary siz de burada mısınız. Ttrak'ta yaklaşık 47 tl.bekliyorum. Siz burda olunca haklıyım sanırım dedim. Sizin hedefiniz nedir?
    Y.T.D.

3.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    https://i.hizliresim.com/XbB98D.jpg
    Traktörümüzün dolar bazlı son hali..30 doları görmüş ve halka arz fiyatına kadar gerilemiş dolar bazlı..herşey ortada yabancı boşuna almıyor...6 ay sonra tak 8,5-9 dolar yeterki işlerde hafif toparlama olsun ki olacak gibi görünüyor..
    Bundan 40 gün önce paylaşmışım ve durumu analiz etmişiz...işlerde toparlanma faiz düşüşü ile başlayacak ve 3.ve4.çeyreklerde karlılık yukarı ivmelenme gösterecek...sonuç olarak fiyat yukarıya gidecek..bu kaçınılmaz...

4. https://i.hizliresim.com/P7r3vb.png
    İlk dört aracı kurumda yabancıya çalışıyor..

5.  Alıntı Originally Posted by hayyildiz Yazıyı Oku
    forumda ky kalmisa benziyor mu sence
    KY demekle neyi veya kaç lotu kastediyorsunuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by İzmir Yazıyı Oku
    Dolara yatırım yapanlar gümledi , zararına dolarlarını satıp hisselere yöneliyor , durum bu , merkez bankası 2019 - 2020 enflasyon hedefini düşürdü ,

Unutmayın Traktöre asla asla güvenilmez , günlük rehavetlerede kapılmayın , Türk Traktörde Hisse fiyatını belirleyen şrfsiz embesillerin huyunu biliyorsunuz , değişmez dikkatli , uyanık olun ,,
    Ne yükselmesini , ne düşürmeyi beceremezler ,

Geçmişte yaptığı hareketleri unutmayın ,hep aklınızın köşesinde kalsın ,,

Rehavete kapılmak çok tehlikelidir ...
    Çok doğru söylüyorsunuz. 34.50 den veya 33.40 lardan vedalaşıp alttan almak vardı. Hareketi gördük.

7.  Alıntı Originally Posted by feray007 Yazıyı Oku
    sayın Cautionary siz de burada mısınız. Ttrak'ta yaklaşık 47 tl.bekliyorum. Siz burda olunca haklıyım sanırım dedim. Sizin hedefiniz nedir?
    5-6 aydır buralardayım...kademeli aldığım için maliyet 30 altında...ama inşallah eylüldeki tarım şurasından güzel şeyler çıkarsa 2020 de maliyetinize geliriz sanırım.

Tüm tarım sektörü hisselerinde hareket var,,gübreler de hareketli...yani hareketin altı boş değil bence.

8. Manyak ya bu . 34.40 lardan 33.80 kere nasıl düşürüyor. Çok oynak ve korkutuyor. Ytd

Sayfa 365/802 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •