Sayfa 141/1012 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Dominion Bank'ın internet sayfasında bu bilgiye nasıl ulaştığınızı izah edebilir misiniz...ben şöyle bir baktım bulamadım. Log in olmak mı gerekiyor..

Alıntı Originally Posted by sermo Yazıyı Oku
    Dün Odeabank USD 44 günlük %5.75 ile bağlandı. Geçenn ay %6.5 vermişlerdi. İntikamını yıl sonunda alırız.

Bir kanada bankasının müşterilerine şöyle bir notu var. (Dolar sevicilere)

Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

2.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Aktif Tahvil %19.98 -%5,26
    Dolar 5.400-5.500 civarına demir atmışken ve daha aşağılara gelemiyorken gösterge tahvilin böyle 100'er 100'er baz puanlar ile düşmesini açıklayabilen var mı??? Göstergenin düşmesinden ziyade gösterge bu kadar güçlü düşüyorken dolara yansımaması düşündürüyor beni...

3.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Desenize %25 ler bile hayal oldu. Kasım sonunda da stopaj kalkarsa mevduat komple cazibesini yitirir
    Kredi faizlerinin indirilmesi baskısı geldikçe bankalarda mevduat faizlerini indirecek elbette. Mevduat sahipleri gözünü açmadıkça bu devran gittiği yere kadar gider.Ancak yabancı yatırımcı bir yerde oyunu bozar ama o firsattan da mevduatçılar yararlanamaz. Faizler düşüyor diye zaten uzun vadeye de bağlatırlar parayı)) Eksi reel getiri ile bankaya para kazandırılır işte.

4.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Dominion Bank'ın internet sayfasında bu bilgiye nasıl ulaştığınızı izah edebilir misiniz...ben şöyle bir baktım bulamadım. Log in olmak mı gerekiyor..
    Log in olmaya gerek yok acemi olmayın yeter.

https://www.bloomberght.com/haberler...u-tavsiye-etti
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. Vakıf 23'e düşürdük dedi aylık faizi. check edebilecek var mı?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Dolar 5.400-5.500 civarına demir atmışken ve daha aşağılara gelemiyorken gösterge tahvilin böyle 100'er 100'er baz puanlar ile düşmesini açıklayabilen var mı??? Göstergenin düşmesinden ziyade gösterge bu kadar güçlü düşüyorken dolara yansımaması düşündürüyor beni...
    PY Bankalar ve Kamu ile düşürüldüğü kanaatindeyim.

Uzun zamandır bono-tahvilde sağlıklı bir piyasa olduğuna inanmıyorum !
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

bu kafayla gitmeye devam edilirse seçim sonrası %30 ları görmek çok zor değil. ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    bu kafayla gitmeye devam edilirse seçim sonrası %30 ları görmek çok zor değil. ytd.
    Umarım, oradan bir uzun vade, tepeden güzel olur.
    Ben şahsen mayıs vadesini bu düşünce ile yaptım.
    Önümüzdeki 1-2 ay düşer stopajda olmaz diye düşündüm.
    Ancak döviz yükselirse faiz artışları yine gelecektir.

Sayfa 141/1012 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •