Sayfa 104/1000 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 825 - 832 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by elektrikk Yazıyı Oku
    Uzun vadede dollarsın durumu iyi degil şahsı fikrim,

Almanya para transferini abd ye bagımli olmadan yeni bir transfer,(odeme) sistemi uzerınde calişiyor,
    Rtenin yerel para ile alişveriş soylemi bircok ülkede karsılik bulurken nasıl olacagı için ugrasıyorlar,
    Turkıye,Çin,iran,rusya yerel para takasları kismende olsa yapıldı,

Abd nin ab yi surekli tehdıt etmesi sizi biz koruyoz dıye ab ye baska bir asker kutup bulmaya itebilir,buda turkıye,çin,rusya olabilir.
    Yenı bir dunya duzeni kurulacak bakalim nasıl olacak,ama dollarssın gelecegı uzun vadede bence kotu,cok kotu

http://ekonomi.haber7.com/ekonomi/ha...-doping-birden

y.t.degildir..
    haber 7 oyle yazdiysa kesin oyledir zaten.

2.  Alıntı Originally Posted by Burak Yazıyı Oku
    haber 7 oyle yazdiysa kesin oyledir zaten.
    ahaber, yeni şaffak, ztar gibi yerler de haber yaparsa bir şeyler olur, ben inanıyorum böyle şeylere.

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    ahaber, yeni şaffak, ztar gibi yerler de haber yaparsa bir şeyler olur, ben inanıyorum böyle şeylere.
    Aslında bu olay bu vatansever yayın organlarımıza bırakılamayacak kadar ciddi.Hayır kardeşim biz de halk olarak tembeliz,bizden bir b.k olmaz.Ben kaçtır yazıyorum halk olarak hep beraber el ele tutuşsak ooooommmmmmmmmm diye hep bir ağızdan gözlerimizi kapayıp evrene okkalı bir mesaj yollasak konu hallolacak da nerde bizde öyle bir halk.Hadi elele tutuşalım desem bu halk münafıkdır hemen başka kulp takarlar olaya.Yok kardeşim bizden adam olmaz ))))))

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
    Haftaya vade sonu dönüşü varken kim dürttü bu yılanoğlunu bugün...

5. Türkiye'nin en büyük konkordato sürecini yöneten Av. Fidel Okan:

(@FidelOKAN)

"Konkordato talep eden firmaların çok büyük bir bölümü hakkında iflas kararları verilecek. Türkiye'de Ocak-Şubat aylarında iflas furyası başlayacak."

6. Dolar hafif alim verdi gibi
    Dibi kirmazsa yurur

dün Ordu'da kek dağıtılan bi video izledim..

evet maalesef onlar bizim insanımız.. kibirli değilim ama evet hoşuma gitmedi..

TL kime lazımsa o alsın.. tl'yi biz 7 yapmadık.. 5e de biz düşürmedik.. yarın 10 olmayacağının garantisini kimse veremez...

canları nasıl isterse...

8. ABD ve Türkiye enflasyonundan arındırarak hazırladığım "reel" Dolar TL grafiğini ve yorumlarımı başka bir başlıkta paylaştım, linki buraya da bırakıyorum:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...95#post2869795

Sayfa 104/1000 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •