Sayfa 400/1000 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yaşının adam ol o zaman tanımadığın bilmediğin adamlara , çocuk gibi küfür etme buralarda .
    Neyse pek uzatasim yok cevap yazma bana .
    Küfür ettiğim bir yazı bul,yoksa müfterisin,adamlığımı sen tartışamazsın,fikrin yetecek nefesinde yetecekki,hemen hakaret etmeyeceksin,forumdaki insanlardan özür diliyorum...

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by iboaga59 Yazıyı Oku
    Dimitris bizim oralarda dimitri tepe var,atalarından yadigâr...
     Alıntı Originally Posted by iboaga59 Yazıyı Oku
    Küfür ettiğim bir yazı bul,yoksa müfterisin,adamlığımı sen tartışamazsın,fikrin yetecek nefesinde yetecekki,hemen hakaret etmeyeceksin,forumdaki insanlardan özür diliyorum...
    Adamın adamlığı tartışılamaz yazdıklarından anlaşılır zaten .

Tayyip Erdoğan dan habersiz kuş uçmaz diyerek ülkedeki her şeyi ona yıkıyorsun bu küfürdür.

Benim soyumu Yunan lara itham edip küfür ediyorsun.

Bunlar senin küfrün, adamlığın da belli oluyor zaten . Zira ettiğin laftan bile haberin yok .

Fikir nefes konusunda seninle uğraşarak orantısız güç kullanmak da istemem . Sen daha kelimelerin nereye gittiğini anlayamayacak bir insansın. şimdi bu mesajdan da demagoji yaparak kaçacaksın. Neyse git Allah'ından bul .

3.  Alıntı Originally Posted by bahad1r Yazıyı Oku
    hocam minimum mikar ne kadar? tşk.
    10000$

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by tavan150 Yazıyı Oku
    İstanbul kuyumcular odasi baskani dovizin 2019 da da dusmeye devam edecegini soyledi,bakalim hakli cikacakmi...

y.t.degildir..
    Ons baya şeetti bugün 2019 da altın düşecek gibi durmuyor.İstanbul kuyumcular odasının istanbul müteahitler birliği ile ortaklığı var mı acaba ikisi de aynı tarz konuşuyorlar.Altın 2019 da baya şeetçek demedi demeyin arkadaşlar.Hareket başladı.

5.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Ons baya şeetti bugün 2019 da altın düşecek gibi durmuyor.İstanbul kuyumcular odasının istanbul müteahitler birliği ile ortaklığı var mı acaba ikisi de aynı tarz konuşuyorlar.Altın 2019 da baya şeetçek demedi demeyin arkadaşlar.Hareket başladı.
    Ahaliyi ortada ebe yapıp dengesini bozacaklar yastık altındaki altınını iç edecekler...

6.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Altının her yukarı hareketinde kuyumcu ciroları düşer. Hatta inşaatçılardan daha beter düşer. Belirli bir noktadan sonra yaprak dökümü inşaattan da hızlı olabilir. O nedenle altın/döviz fiyatının düşük kalması , kredi kartına taksit imkanları bu tarz sektörleri ayakta tutan unsurlardır. Böyle olunca da bu durum sektörün temsilcilerinin söylemlerine yansır.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Altının her yukarı hareketinde kuyumcu ciroları düşer. Hatta inşaatçılardan daha beter düşer. Belirli bir noktadan sonra yaprak dökümü inşaattan da hızlı olabilir. O nedenle altın/döviz fiyatının düşük kalması , kredi kartına taksit imkanları bu tarz sektörleri ayakta tutan unsurlardır. Böyle olunca da bu durum sektörün temsilcilerinin söylemlerine yansır.
    Eh o zaman az bişi pamuk da kuyum sektörü için gerekecek demektir maalesef sn rxpu.Bu kriz davul çala çala geldi.Herkes önlemini almalıydı bu işler karakolda bitecek o belli oldu.

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Ahaliyi ortada ebe yapıp dengesini bozacaklar yastık altındaki altınını iç edecekler...
    Onu bilmiyorum da ben ilk defa ciddi ciddi bankalardaki hesaplardan tırsmaya başladım,bu gelen başka bişi.Durum çok tatsızlaşacak.Bankaların durumu zaten ayva da , bu felaket örtbas edilebiliyor nasılsa diye düşünüyordum,şaka maka felaket örtbas edilemezse sakata gelirmiyiz diye düşünmeye başladım ilk defa.Acaba hafiften hafiften başka bir yol mu şeetsek kendimize acaba bilemiyorum ki.

Sayfa 400/1000 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •