Sayfa 510/1000 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Kabalaştığımı biliyorum...

Ama kusuruma bakmasınlar. Sonuna kadar hak ediyorlar.

Birisi "buraya bir daha yazmayacağım" dedi bir kaç defa.

Verdiği rahatsızlık için de kibarca özür diledi.

Peki nedir bu yaptığı?

Hemen her şeyin, her ücretin, köprü yol umre vs...dolar bazında temel alındığı bir ülkede elde dolar bulundurmazsak göz göre göre fakirleşiyoruz.

Dolarla bu kadar ilgiliyim. Her zaman dolar portföyümde yer aldı.

Yüzde yüz dolarda olmamam, yanlış giriş ve de çıkışım nedeniyle geçen seneden bugüne nakdi servetim % 20 eridi...

Haksızlık değil mi bu?

Dolara yatırım yapmamak aptallık değil mi?

100 Dene vatan hayini doluşmuş, yine topige!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. Dolarcılar altın heleki gümüş parlıyor. 1310 onsda garanti gibi . Bizimki kaymaklı ekmek kadayıfı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Kısmen TL kısmen de dolar tutuyorum...

Aynı sürede dolar kuru, TL mevduat faizini ikiye katladı.

Var mı bunun başka bir izahı...

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Dolarcılar altın heleki gümüş parlıyor. 1310 onsda garanti gibi . Bizimki kaymaklı ekmek kadayıfı.
    fedin 1. çeyrek faiz arttırmayacak olması altına destek oluyor. bu sene 1.400 leri görürse şaşırmam
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    100 Dene vatan hayini doluşmuş, yine topige!
    Tovbeeee

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Kabalaştığımı biliyorum...

Ama kusuruma bakmasınlar. Sonuna kadar hak ediyorlar.

Birisi "buraya bir daha yazmayacağım" dedi bir kaç defa.

Verdiği rahatsızlık için de kibarca özür diledi.

Peki nedir bu yaptığı?

Hemen her şeyin, her ücretin, köprü yol umre vs...dolar bazında temel alındığı bir ülkede elde dolar bulundurmazsak göz göre göre fakirleşiyoruz.

Dolarla bu kadar ilgiliyim. Her zaman dolar portföyümde yer aldı.

Yüzde yüz dolarda olmamam, yanlış giriş ve de çıkışım nedeniyle geçen seneden bugüne nakdi servetim % 20 eridi...

Haksızlık değil mi bu?

Dolara yatırım yapmamak aptallık değil mi?
    Üstad bu forumu takip nedenlerimden birisiniz ... yorumlarınız çok doğru .. Ağır toplar bunu yaparsa gerisi arkadan gelir . Boşverin üstad kafanıza takmayın işimize bakalım .. Maalesef ülkemizde iki para birimi var . aslında bizler dolar da değil diğer para birimindeyiz sonuçta o da bu ülkenin geçerli para birimlerinden biri .... keşke yapabileceğimiz bir şey olsa da yapsak ... durum bu .. dövizin hareketlerinden etkilenmiyorum diyen varsa bence yaşamıyordur .. bizlerde kendimizi defansa çekmiş bekliyoruz .. en azından kalemize gol yemek istemiyoruz ... yoksa ben şahsım adına burda kimsenin doları savunduğuna inanmıyorum .. anlaşılmayan da bence bu ... herkese saygılar ...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ....
    Adam olmayana , Düşman bile olmam ....

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,408
     Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Aynı şekilde düşünüyorum bıgmaster kardeşim.Ünsal bey bir nevi amme hizmeti görüyor.7/24 ATM olsa dayanmaz 24 saat içimizi nurlandırıyor ,içimizi ısıtan şenlendiren mesajları şahsen ben seviyorum.Çocukken de böyleydim bendeniz masaldı,tarihi hikayelerdi,destandı çok severdim ilgiyle okurdum efendim.O açıdan ben bir nevi şerbetli sayılırım gerçi.Şerbetli olmayan arkadaşlar var tabi ,onlara tavsiyem her şeyin başı sıhhat,sinir çok kötü bir şey insanı illet sahibi eder.Saygılar sevgiler hürmetler,inşallah ve her daim maşallah efendim.
    hocam madem içimizi nurlandırıyor ozaman kendisinden ricacı olsakta ünsal olan nicini nurünsal veya ünsalnur olarak şeyetse, hakem hocam onsta bi hareket var gibi,hatırlatayım dedim

Sayfa 510/1000 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •