Sayfa 511/1000 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. öyle cama taş atıp kaçmak yok ünsal efendi
    satın yanarsınız doları dediginde usd 3,50 idi şuan 5,50 aradaki
    2 tl yi seni buraya vekil saldıklarına göre senmi karşılayacaksın
    yoksa milletmi kandırdınız

bence doalrda şu anda hiç bir şey yok gayet sakin henüz hareketlenme zamanı gelmedi heele meydanlar bi şenlensin o zaman bakarız.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,419
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Ocak-şubat aylarında konkordatocuların iflasları başlayacak diyorlardı...
    üstad, malumu ilan edecekler diyosun

Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    üstad, malumu ilan edecekler diyosun
    Seçime kadar iflas yasak,cumhurbaşkanlığı kararnameyi imzaladı da piyasaya yollamadı,tüm yetkililerin kararnameden haberi olduğundan seçime kadar çok bariz olanlar dışında fazla iflas olacağını sanmıyorum hocam.)))))))Sn bigmaster onsu takip etmez olurmuyum)))) Ben bu yıl 1500 üstü bir yerleri mutlaka bekliyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    hocam madem içimizi nurlandırıyor ozaman kendisinden ricacı olsakta ünsal olan nicini nurünsal veya ünsalnur olarak şeyetse, ..
    niranünsal da olabilir.

niran: nurlar, ziyalar. ateşler, nârlar. cehennem atesinden dolayi olusan aydinliga da niran denilmektedir.

6.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    (PostgreSQL) Açık Kaynak Kodlu Veritabanı Konferansı

Açık kaynak projelerin en başarılı örneklerinden olan, dünyada ve ülkemizde pek çok başarı hikayesi bulunan PostgreSQL'in bilinirliğinin artması ve ekosisteminin gelişimine yönelik yaptığı çalışmaların bir parçası olarak TÜBİTAK BİLGEM Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü (YTE) 24 Ocak 2019'da “PostgreSQL Konferansıâ€nı düzenliyor.

Konferans tüm katılımcılara ücretsizdir.

https://postgresql.tubitak.gov.tr/#featured
    bir dolarcı olarak bu tür konferansları kınıyorum. tüm devlet kurumları ve tüm özel sektör kapalı kaynaklı kazıkçı firmaların milyon dolarlık yazılımlarını satın almalı, dolarlar ülkeden çıkmalı ve dolar/tl yükselmeli...
    yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    5.50 benjaminimi kitiıyorlar millete acep...ne dersiniz..
    1 dölar 1 tele olacahhh. hemi de egonomi çoh eyi. şindü amariga düşşünsün...
    yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İste yorum iste analiz

Dün bu saatlerde 100 bin dolar alan biri, tfx target veya benzeri bir sistemde gece saat 02:30 civarı bozdursa,50 bin tl kar yazmış olacaktı,maalesef dolar alanın eli yanıyor....

Sayfa 511/1000 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •