Sayfa 589/940 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 4,705 - 4,712 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Biz de böyle Adem bey, yapacak bir şey yok. Almam dedim mi almam. Cuma günü alana bugünkü tavanda satana hayırlı olsun. Benden uzak olsun.
    Latife yaptım,alındınız sanırım ,kusura bakmayın...tabiki görüşlere saygımız vardır. Hakkınızı helal edin lütfen ...

2.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Latife yaptım,alındınız sanırım ,kusura bakmayın...tabiki görüşlere saygımız vardır. Hakkınızı helal edin lütfen ...
    Alınmamıştır bence...
    Herşey muhabbet çerçevesinde...
    İkinizin açıklamasında da alınacak birşey yok bence ama esselocan bey in düşüncesi önemli tabiki...

3.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Hayır alınmadım. Sizin hangi söylediğiniz gitmedi ki, bekleyene en fazla 1 haftada yüz güldürdü. Ama yine de SPK gereğince söylediklerimiz yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Alınmamıştır bence...
    Herşey muhabbet çerçevesinde...
    İkinizin açıklamasında da alınacak birşey yok bence ama esselocan bey in düşüncesi önemli tabiki...
    Burada güzel bir dostluk, iyi bir ekip oluşturduk. Karşılıklı fikir alışverişi güzel ve keyif veriyor. Arada şaka-latife olacak. Düz yazıdan sıkılabiliyoruz. Bu arada Prof hocamın rakam tesbitleri takdire şayan.

5. OTKAR ; 215.10 kapanış yaptı...
    Hatırlayan varmı 164.50 geçilirse hareketlenebilir demiştim...aldım 212.00 den vedalaştım...çorbayı içtik...
    Şimdi 235.00 kanal direncini bekliyorum... Geçerse tekrar hareketlenebilir... 220.00 - 228.30 - 235.00 biraz sağlam dirençler var ama temel destekle geçilirse ; 270.25 ilk hedefi olur...
    Y.T.D.

6.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Hayır alınmadım. Sizin hangi söylediğiniz gitmedi ki, bekleyene en fazla 1 haftada yüz güldürdü. Ama yine de SPK gereğince söylediklerimiz yatırım tavsiyesi değildir.
    Tşk ederim.o güzel düşünceleriniz için ....ama birtanesi varya 5 ay oldu ,sabrımı sınıyor resmen ...yüz güldürmedi birtürlü ...

7. Hocam HEKTS hissesini de yorumlayabilir misiniz?

8.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Burada güzel bir dostluk, iyi bir ekip oluşturduk. Karşılıklı fikir alışverişi güzel ve keyif veriyor. Arada şaka-latife olacak. Düz yazıdan sıkılabiliyoruz. Bu arada Prof hocamın rakam tesbitleri takdire şayan.
    Kesinlikle aynen katılıyorum yazdıklarınıza...Nokta atışlarını seviyor sayın Prof-))

Sayfa 589/940 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •