Sayfa 881/940 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891931 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 7,041 - 7,048 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1. İyi hafta sonları hocam; yuzde 70 maldayım yuzde otuz nakitte..Önümzdeki hafta nasıl geçer öngörülerinizi alabirmiyim.
    Parsan,A.efes,Oyak c,Afyon,Ekgyo,İşmen,şişe ve Enerji sa portfoyum

2. Papil,Cemts,arçelik ve tursg takipteyim

3.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    İyi tatiller arkadaşlar...
    İyi tatiller sayın Prof hocam, portföy zaten geçmişte yazmıştık. Son hamlelerle %60 mal %40 nakit. Borsada akıl hocam sevgili (tombul parmak adını verdiğim) dayıma nakitteyim ne alayım dediğimde bekle dediği için nakitte beklemedeyim. Geride kalan hisselerde ise tknsa dışında öle aman aman bir zararım yok diyebilirim. Sabretmesini bilen biriyim(10 ay isfin bekledim). Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Kimler nakitte kimler full malda,kimler riski yarı yarıya böldü...??? Görelim...
    Ama tahminimi söyleyeyim...Hemen hemen herkes tam ful a yakın hissede diye düşünüyorum...
    %70 hissede %30 nakit hocam...endekse güvenmiyorum diyorum. Ama birtürlü uygulayamıyorum. Veee hala diyorum Kİ bu endekse güvenmiyorum. (1.375 )diyorum.kendi çalışmam olup Asla YTD

5.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    %70 hissede %30 nakit hocam...endekse güvenmiyorum diyorum. Ama birtürlü uygulayamıyorum. Veee hala diyorum Kİ bu endekse güvenmiyorum. (1.375 )diyorum.kendi çalışmam olup Asla YTD
    %90 hisse, %10 naki

6.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Adem beye katılıyorum. Ben endeks düzeltmeyi Ocak 15 ine kadar bekliyorum demiştim ama Ocak sonunda geldi. Yaklaşık bu rakamları gösterebilir pala ve yandaşları. Zaten piyasamız bank of americanın elinde istediği gibi oynuyor ona dur diyen de yok.
    Ytd

7. Adem bey ben endeksdeki düşüşü mart gibi bekliyordum.

8. Ben %20 hissede %80 nakitteyim hisselerimde başabaş noktasındayım pazartesi salı duruma göre bunları satıp viop ve varantta endeks düşüşe göre pozisyon almayı düşünüyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 881/940 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •