Sayfa 251/300 İlkİlk ... 151201241249250251252253261 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by ersen58 Yazıyı Oku
    Egcyh ile zarar aynı idi muhtemelen onla karıstirmişlar, zaten sehven yanlışlıkla diyorlar, en son açıklanan doğru olanı ama dediğim gibi 01.03,2018 deki şirket faaliyet raporuna bakanlar bu zararı görmüştür ve biliyordur. Yarın için bir şey diyemem.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Valla kardeşim öyle moralim bozuldu ki ne yapacağımı bilemiyorum maliyet 65 kuruş bu haber yarın düşürürse zarar dahada artar dediğine göre 01.03 deki haberde bu zarar vardı yani bunu fiyatlamismidir bana çıkma fırsatı verirmi acaba

GM 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Dün ilk seans herşey yolundaydı. Hatta 0.63 kalkmıştı. Gel gelelim öğle arası gelen kotta kalma ücreti ödememe nedeniyle uyarılma haberi işleri alt üst etti. Bilanço zaten dikkatli bakan yanlışlığı farkettmişti. Bu grup hisselerinde ne doğru yapıldı ki? Hem yatırımcı üzerine oynanan oyunlar bunlar. Hisseyi yine geçen yıla döndürdüler. Haftalık seyirde desteğimiz 0.58-59. , Direnç 0.66-67.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Alıntı Originally Posted by cerensu60 Yazıyı Oku
    Valla kardeşim öyle moralim bozuldu ki ne yapacağımı bilemiyorum maliyet 65 kuruş bu haber yarın düşürürse zarar dahada artar dediğine göre 01.03 deki haberde bu zarar vardı yani bunu fiyatlamismidir bana çıkma fırsatı verirmi acaba

GM 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Siz yenisiniz bu hissede,. Bizim gibi yıllardır takip etmiyorsunuz. Maliyeti sizden çok yüksek olanlar var. Tahsislide yeni girenler oldu. Onların da maliyeti yukarılarda kaldı. Giren bin pişman. Patron şirketi geliştireyim, büyüteyim demiyor ki, hep fırıldak peşinde. Finansal raporda görmüşsünüzdür , kaynaklar eriyor. Biz bu tarım hissesini ön planda tutuyorduk ama sanırım enerji yatırımına dönüşen diğer şirketi ön plana çıkacak gözüküyor. O da yakın izleme pazarında.

07 Mart günlük takas
    Screenshot_20180307-234844~2.jpg

5.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Dün ilk seans herşey yolundaydı. Hatta 0.63 kalkmıştı.
    Sevgili Yiğit Baran;

Egelinin hisselerinde bilerek yada bilmeyerek olumlu hava estiriyorsun.Hisse forumlarında bu hisse bu fiyatları haketmiyor falan diyorsun.Güzel kardeşim niye haketmiyor alasını hakediyor.Yerden yere vurulmalı bu hisseler.Devlet kurumları kayyum atamalı ve dahi donuna kadar el koymalı Egelinin.Patronu belli yıllar içinde gösterdiği performans ortada hala daha gelip yok 0.63 kalkmıştı gibi saçma sapan yorum yapmanın anlamı var mı?0.63 değil 0.73-0.83 kalksa ne olacak buradaki eski yatırımcıların kümülatif ortalaması 1.2 ve üzeridir.

İnsanlar kan kusuyor devler kurumları tınlamıyor bizim hayatımız hayallerimiz çalınmış sen hala burda umutsuz olmamalıyız diyorsun.Gelip patrona sövüp saymak dışında bu sayfalarda teknik direnç takas paylaşmanın anlamı yok.

Sevgili dealer35;

Benim en son yazdığım yorumdan sadece bir satırını alıntı yapmissiniz. Ona göre de değerlendirme yapıyorsunuz. Ben bu hisseyi övmüyorum, 3 yıldır biz de olup bitenleri biliyoruz. Ne dememi bekliyorsunuz? Hisse batsın, yok kayyum atansın diyorsunuz , öyle bir durumda milletin parasını siz mi ödeyeceksiniz peki? Her hissede olduğu gibi burada da yeri gelecek takas paylaşacağız, teknik yazacağız ve yorum yapacağız. Bu kimsenin zoruna gitmesin. Bu hisse ve diğer şirket hisseleri adam gibi yönetilse bu fiyatları zaten haketmiyor. Ne oluyorsa zaten patronun yatırımcı düşmanlığından ve gerçek yatırım yerine fırıldak oyunlarla şirketi yönetememesinden kaynaklanıyor. Biraz empati yapalım lütfen. Birbirimizle uğraşmanın hiç bir anlamı yok. Saygılarımla.

7. transtürk kapa haber düşmüş kotta kalma ücretini yatımış diye. bu terraneci neden ödemiyor sinir oldum rezil kepaz adam küçük yatırımcının parasında gözünmü var mahlukat ötesi herif gözün çıksın inşallah iki kuruş birikimim vardı onuda çaldın öküz

08 Mart günlük takas
    Screenshot_20180308-220905~2.jpg

Sayfa 251/300 İlkİlk ... 151201241249250251252253261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •