Sayfa 270/446 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

Nöbetçi olduk burada. Av ayağa gelir kimse olmaz. Av havaya uçar millet arkasından koşar. Hayret yaw
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Nöbetçi olduk burada. Av ayağa gelir kimse olmaz. Av havaya uçar millet arkasından koşar. Hayret yaw
    şimdi bu hangi cinsten yukarıdamı yani uçanmı yoksa aşagıdaki yani diptemi....bu nasıl hisse 1 aydır yerinden canlanmadı...biraz asagı..

CUSAN Konsolide 2019/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 7628760 Ana Ortaklık Payları: 6901335

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    CUSAN Konsolide 2019/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 7628760 Ana Ortaklık Payları: 6901335
    Zararmi karmi acikladi

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku

saatlik

trendi kırması hoş olmamış..

1.90 sistem hedefi kırılırsa bir müddet daha düşüş sürebilir..

tabi bence
    Iyi gunler şirket karmi zararmi acikladi

6. Arkadaslar şirket ne acikladi bilanco bilen varmi

Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Finansal durum iyiye gidiyor. Borçlar çok azalmış. Kar getirmesi demek tekrar temettü vermesi demektir. Geçmişte düzenli temettü veriyordu. Mali tablo olumlu gelirse kopma ihtimali olabilir diye düşünüyorum. Geldiği fiyat seviyesi de bana göre uygun. Hayırlısı...
    Tam isabet. Geçen hafta yaptığımız yorum. Mali verilerde olağanüstü iyileşme olmuş. Finansal borçlar bitmiş. Kar patlaması olmuş. Bunun devam edeceği aşikar. Şirketin tekrar temettülü günlere dönmesi anlamına gelir. Öz sermaye, cari oran, esas faaliyet karı, satış ve karlılık gibi tüm rasyolar olumlu. Bu durum nasıl dışarı sızmadı anlamış değiliz. Tam anlamı ile bilanço sürprizi yaptı... Tebrikler.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by slcuk Yazıyı Oku
    Arkadaslar şirket ne acikladi bilanco bilen varmi

7 milyon küsür kar açıklamış..

Sayfa 270/446 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •