Sayfa 90/446 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 3563 madde; 713 - 720 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1.  Alıntı Originally Posted by Bankacı54 Yazıyı Oku
    En çokta aklımı kurcalayan bu haberlerle günlerce tavan yapacak potansiyele sahip neden yüzde 10 bırakıp dönüyor anlamadığım bu git yüzde 40 ta millete boşalt malı niye böyle yapıyorlar buna takılıyorum.

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne yapacak o kadar mali?
    Mal pesinde oldugunu Kim soyledi??

Hissenin adi cikmis.
    Kimse atlamaz bu essege 2,50 den 3 ten.

2. Düşerken hızına yetişemedik..çıkarken ş... Me me borsa çıkmış umrunda değil .............

3. Su anda 1,79 dan alan bile yok !!!

4. Ilk halka arz edildiğinde iyi reklam yaptilar soyle iyi boyle iyi diye . Bi iki sene de temettu verdiler . Guven sağlayıp mali kyye 3.20 lereden kilitlediler . dolayisiyla cikarmiyorlar kagidi . Dusuktrn alip 10 20 kademeden denk getirip yeni sahiplerine mali veriyolar. Salmaya devam edecek ve surundurmeye en az 2 ay daha devam eder alttan aldiklarinda dugmeye basarlar . Sonra tekrar asagi tam bi kisir dongu . Bu kagitta her cikis mal kilitlemektir . 3.20 den yakalandim cikamiyorum . Satmami bekliyorlar ama satmam Allahin izniyle. 1 seneyi doldurduk bekleyeme devam Allah yardimcimiz olsun. Bu kagidi bu hale getirenlere de Allah vicdan ve merhamet versin . Bu kagida da guveni sifirladilar . Ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Şirket süper iş alıyor çalışıyor vs ama yönetim berbat hele hele yatırımcı bölümü berbat ötesi.Patron zaten ********in Şerefsizi.

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Patronla tahta yapıcıya gelsin ...

https://www.youtube.com/watch?v=MoyLuusenHw

7.  Alıntı Originally Posted by 8648 Yazıyı Oku
    Patronla tahta yapıcıya gelsin ...

https://www.youtube.com/watch?v=MoyLuusenHw
    Arkadaşlar nakitleri hazırlayın bedelli geliyor.Heran haber düşebilir.Yanlış anlamayın ama şuanki hareketleri tamamen bunu gösteriyor.Dikkatli olun....

8. Cuhadaroğlu bıraktığın serveti.torunların lanetle ansın. Haram bıraktın haram........

O kadar milletin güvenini boşa çıkartın.ocaklarına incir ağacı diktin..sende hayrını görme

Sayfa 90/446 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •