Sayfa 33/611 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 257 - 264 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Endeksin yuruyup gittigi gunlerde dusmeyerek sevenlerini sasirtan kagit.
    Oysa biliyoruz ki endeks yukari sen assagi. Hadi ama endeks %+1.60 sen hala gune basladigin yerdesin ☹️yakismiyor sana. Yap bi %-1,%-2.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Son düzenleme : icruy; 09-05-2017 saat: 17:59.

HLGYO Solo 2017/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 11.010.757 Yıllık Değ%:-5

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. 1 Ocak - 31 Mart 2017 hesap dönemi itibariyle, Şirket’in yönetim kurulu ve üst düzey yöneticilerine sağlamış olduğu ücret ve benzeri faydaların toplamı 308.219.-TL’dir. (1 Ocak - 31 Mart 2016: 139.432.-TL)

İşte kâr geriliğinin sebebi.
    Yıllardır o koltuklarda oturup 90-100 kuruş bandında milleti uyuz ettiniz. Allah-ü Teâlâ'da inşallah sizi bildiği gibi eder .
    Son olarak ben size kul hakkımı ne bu dünyada nede öbür dünyada helâl etmiyorum.

4. bilançoda 2.600.000.-TL bağış var yine. kime ne bağışladınız kardeşim ? (belediyedir herhalde yazık)

5.  Alıntı Originally Posted by Rs Cump Yazıyı Oku
    bilançoda 2.600.000.-TL bağış var yine. kime ne bağışladınız kardeşim ? (belediyedir herhalde yazık)

Karı % 20'i oranında törpüleyen 2.6 milyon TL'lik bağış için dipnotlarda bir açıklama dahi yok. Bağımsız denetim raporlarında böyle eksiklikler hem şirket hem de denetçi için büyük ayıptır.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

6. Dün , HALK GYO GENEL MUDURU DR. FEYZULLAH YETGIN SUNLARI SOYLEDI, “HALK GYO OLARAK, FAALIYETLERIMIZE BASLADIGIMIZ 2010 YILINDAN BUGUNE PORTFOY BUYUKLUGUNU 4 KAT ARTIRDIK. diye basın açıklaması yapıyor. Şundan hiç bahsetmiyor. Hisseyi 1,30 'dan halka arz ettik , şu an endeks 95.000 iken 98 kuruş . En azından portföy büyüklüğünün 4 değil 2 katı olsa 2,60 olacak. Bir de 3 ayda utanmadan karın yarısı kadar yönetim gideri nasıl yaptığını , şirkette kaç kişi çalıştığını , kaç tl maaş aldıklarını da açıklasa da bilgilensek.

7. Sayın ortak ve forumdaşlar hlgyo'nun mail adresine 4 mesaj önce yazdığım mesaj mealinde bir şikayet e-postası gönderdim, yukarıdaki mesajıma ek olarak yüzde 156 oranında artan genel yönetim giderlerinden de bahsettim. Finansal tablo okuma bilgisi üst seviyede olan arkadaşlar başka şeylerde bulabilir eminim. Bu şekilde bu şirkete baskı yapabiliriz diye düşünüyorum.

8. 3 yıl sonra HLGYO da olanlar veya almak için uğraşanlar vay be bu hisse buralardamıydı diyecekler...işte bu günlerde alıp o günleri sabırile bekleyenler mutluluğa ereceklerdendirler((/.F.A.279/))

Sayfa 33/611 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •