Sayfa 73/612 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 577 - 584 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 15 Haziran 2017 tarihinde yapılan 2016 yılı Olağan Genel Kurulu sonrası alınan Yönetim Kurulu kararı gereğince; 2016 yılı karından, % 5 oranında 1.765.131.-TL Birinci Tertip Kanuni Yedek Akçe ayrılması sonrası, dağıtılabilir dönem karından 30.000.000.-TL'nin bedelsiz hisse senedi olarak dağıtılmasına istinaden;
    - Çıkarılmış sermayenin, 1.500.000.000.-TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, %3,79746 oranında artırılarak 790.000.000.- TL'den 820.000.000.-TL'ye çıkarılmasına,
    - Artırıma konu olan bedelsiz hisse senetlerinin dağıtım tarihindeki mevcut pay sahiplerine Şirketimiz sermayesine iştirakleri nispetinde ve kayden dağıtılmasına,
    - Konuyla ilgili işlemler için Sermaye Piyasası Kurulu'na izin başvurusunda bulunulmasına ve ilgili işlemlerin yürütülmesi için Genel Müdürlüğün yetkili kılınmasına,
    oybirliği ile karar verilmiştir.

**hala spk ya bildirim yapıldığına ait bir döküman yok***hala ve hala.**halk gyo da neler oluyor***incelenmeli acillll....
    genel kurul kararını bile uygulamıyorlar hala******

Alıntı Originally Posted by brütüs Yazıyı Oku
    1.06 dan olan işlemler de hep 1 lot..bu ne anlama geliyor..
    Malını bir bir alacağım diyor!

3. bu hisseler ben alınca mı çöp oluyor yoksa ben hep çöp hissemi alıyorum anlamadım gitti.
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by acemi Yazıyı Oku
    bu hisseler ben alınca mı çöp oluyor yoksa ben hep çöp hissemi alıyorum anlamadım gitti.
    Arz olup da islem gormeye basladigi andan itibaren çöptü , cünkü devlet yatirimcisina cok buyuk kazik atti , sisirilmis fiyattan millete kagitlari yukledi ve 4 senedir o kazik cikmadi. Sizin sanssizliginiz forumu okumamis olmaniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5.  Alıntı Originally Posted by icruy Yazıyı Oku
    Arz olup da islem gormeye basladigi andan itibaren çöptü , cünkü devlet yatirimcisina cok buyuk kazik atti , sisirilmis fiyattan millete kagitlari yukledi ve 4 senedir o kazik cikmadi. Sizin sanssizliginiz forumu okumamis olmaniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

dedim ya ben sahte kahraman ın gazına geldim..
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by acemi Yazıyı Oku
    bu hisseler ben alınca mı çöp oluyor yoksa ben hep çöp hissemi alıyorum anlamadım gitti.
    aslında halka açıldığı gün çöptü bu hisse bulaştığım güne nahalet olsun

7. hisselerinizi kaptırmayın derim.müthiş üzerinden vurgun*yapan organize çete izlenmede***.bakalım nereye kadar gidip kafalarına vuracaklar...
    halka açılırken muazzam pislik olduğu ortada..o zamanki fiyatlar birde iskontoluymuş.***
    şimdi illa aşşa uğraşıyorlar çete olarak**var kafalarında bi vurgun**
    bide piyasadan para toplayacaklar..bi açıklama gelsin bakalım.halktan toplayamazlar güven**sıfır**
    yatırımcı altında bi yerlere bi sözler verilip** para alabilirler de**bi açıklasınklar bakalım..
    kim inanır kadir inanır davası***
    g.müdürü hergün bi finansal mücize**yaratmayaa devam ediyorr**
    halk istedi halkın gıyosu yaptı ***
    rakamları çıkaracağım 2013 ve şimdişye kadarki..
    sancaktepe ne oldu..o arsa neden satın alınan holding tarafından ken di içinde**el değiştirdi..muazzam 100 milyonlardan bahsediyoruz..vergilerini ödedilermi bunlar sordularmı..neden o holdişngin anormal büyük atıldaki yeri satış ofisi yapılıp muazzam kira ödendi**falanfilan..**

8. halk gıyodaki hisselerde yaptırılan**bu volatiliteden kimler vurgun vuruyor***hesapğ hareketleri belli nasılsa.**halk ister ivedik yapara devam ediliyıor**komedyen şahan güzel reklam yapmış...kafa bulmujş..halk ister diyo biz yaparız**diyolsar***

Sayfa 73/612 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •