Sayfa 320/398 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370 ... SonSon
Arama sonucu : 3183 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by C9N Yazıyı Oku
    Doblo İspanya'ya gidiyor. Yorumlayacak var mı
    Doblo yerine başka model üretimi verilecek Bursa ya diyenler var. Bilmiyorum. Öyle olsa doblo üretiminin 2023 sonuna kadar devam etmesini neden Fiat ile anlaşmaya çalışsınlar ki…

2.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Doblo yerine başka model üretimi verilecek Bursa ya diyenler var. Bilmiyorum. Öyle olsa doblo üretiminin 2023 sonuna kadar devam etmesini neden Fiat ile anlaşmaya çalışsınlar ki…
    Muhtemelen beklenmeyen bir gelişme idi, koç grubu ortaklığı ve tüm olasılıkları bu sürede gözden geçirecek ve belki de yeni bir ortaklık arayışına girecek. Tam bir belirsizlik hakim

3.  Alıntı Originally Posted by TyphoonTrader Yazıyı Oku
    Tofas ile Stellantis arasındaki ilişki nedir? Stellantis Tofas'a garanti vermiş mi, 10 yıl boyunca yaptığın her arabayı alacağım mı demiş? Carlos Tavares çok büyük bir dönüşüm planı açıkladı, bu adam kontrol edemediği yerde kalmaz gibi geliyor bana, Koç bu riski nasıl yönetiyor merak ettim açıkcası
    Bu bariz bir risk konusuydu ve risk gerçekleşmiş oldu. Carlo Tavares'in Strategic Plan sunumuna bakarsanız bir sorun çıkabileceğini öngörmek çok zor değil. Koç yöneticileri patladı tam anlamıyla bence
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

4.  Alıntı Originally Posted by TyphoonTrader Yazıyı Oku
    Bu bariz bir risk konusuydu ve risk gerçekleşmiş oldu. Carlo Tavares'in Strategic Plan sunumuna bakarsanız bir sorun çıkabileceğini öngörmek çok zor değil. Koç yöneticileri patladı tam anlamıyla bence
    Bahsini ettiğiniz bu stratejik plan sunumuna nereden ulaşabiliriz ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    uzun zaman sonra bu düşüşte uzun yatırım yapmak için geldim ya düşüş devam ederse satıp alttan geri almak da yapabilirim
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. düşse düşse 65 olur diye düşünüyorum ona göre kademeli alımları yapıyorum ama tabi ne olur bilinmez..
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7. Koç Tofaş’la yeterince ilgilenmedi son dönemde. Gelişen sürecin bu duruma gelmesinde kendi payı da var. Avrupa’ya çıkarmalar yaparak, tıpkı siyasetçi gibi ikili diyaloglara girilmesi, iktidardan yardım istenmesi dahil tüm seçenekler kullanılmalıydı. Buna karşın genel kurul toplantılarında dahi yoksun kalınan sinerji bir yerde neticelenmeye başladı. An itibariyle araba yarı yarıya devrik durumda. Böyle güzel bir fabrikayı boş bırakmayacaklardır. İlla bir akıllanma çözüm arama ve bulma ile sonuçlanacaktır. Ama belli bir müddet eski performansına ulaşması da güçmüş gibi duruyor.
    Velhasılı kelam güzel haber gelene dek vedalaştık güzel tofaşımızla..

8. Doblo yok diye fabrika kapanacak değil. Egea üretir onun yerine.. belki daha karlı bile olur.
    Hissenin şu 2 günlük yüzde 6 düşüşü mantıksız.
    Yarin bir gün yeni bir model bulduk bunu üreteceğiz derler. Tavan tavan gider.
    Önemli olan fabrika...eğitilmiş işgücü ve robotların var mı. Ona bakar.
    A marka olmaz. B marka olur.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 320/398 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •