Sayfa 55/407 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 3252 madde; 433 - 440 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. 1500 tl zarar var ,kardeş temettü dahada düşürecek fiyatı avantaj değil ki !! bu gidişle haftaya temettüyle 25 altı görülecek

2. Benim 48 bin zarar ve dahada olacak

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Koher Yazıyı Oku
    1500 tl zarar var ,kardeş temettü dahada düşürecek fiyatı avantaj değil ki !! bu gidişle haftaya temettüyle 25 altı görülecek
    Sıkıntı yok ben de 10 günde 750 lira oldu..böyle zamanlarda zevk almaya bakcaksın..yoksa dipte sattırırlar tepede aldırırlar..kademe yapamıyorsan böyle yap..bu arada 27.78 e ufak bi destek attım..26.08 e bi parça altın bozdurup desteğe devam ederiz
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

4. Tofaş ın hissesini alana kadar bi tane Egea alsaydık daha karlıydık. Her ay zam geliyor, hissesi de her ay düşüyor.

5.  Alıntı Originally Posted by SORUZBAH Yazıyı Oku
    Benim 48 bin zarar ve dahada olacak

Geçmiş olsun abi..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

6. Allah razı olsun.çok kötü ettiler. Temettü var diye satmaya kıyamıyorum fena

7. allah sabır versin,dayanamıyorum ben valla,destek felan yok nereye kadar düşer, grafik felan hikaye ...parayı zor kazanıyoz,adamaların milyonlarca hissesi var .acımadan çakıyorlar zararına.... ( citi )

8. 20 yıllık birikimim kâr etmiş kâr payı veriyor diye girdik burası kumarhane olmuş zarar eden kâr payı vermeyenler yükseliyor tam cambaz olmuşlar.

Sayfa 55/407 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •