Sayfa 328/398 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378 ... SonSon
Arama sonucu : 3182 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. 66.77 maliyetimle uzun bir süre seninleyim tofaşcım. teşekkürler koç holding. YTD :P

2. Toparladı sanki bu hafta biraz.

Doblo gideer moblo gelir. Memleketteki Tofaş aşkı bakidir. Bize Egea'mız yeteeeğr

ytd

3. https://seekingalpha.com/article/452...all-transcript

Stellantis 2022 ilk yarısı sonuçlarını açıkladığı konferans çağrısının notları linkte bulabilirsiniz. TOASO ile ilgili bir şey bulamadım. Elektrikli araç stratejilerinde Türkiye'ye yer vermemişler gibi duruyor. Belki de TOASO'nun %100'ünü almadan ellerini açmak istemiyorlardır diye düşünüyorum ama şu anki tablo bu.
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

4. Ateş ediyor bugün

aklımızı alacak aklımızıı

ytd

5. 1 aya kalmaz bayiler sıfır araçla dolacak. kredi vadelerinin düşmesi faizlerin artması ayrıca Avrupa'daki düşen otomobil satışları sebebiyle tr ye gönderilecek araç sayısının artışı sektörü durgunluğa götürecek.turkiye de artık para kıymetli araç değil . 81 liradan shortumuzu yaptık....
    Ytd

6. ne oldu da 86 dan 82 ye paraşüt gibi düştü?

7. Temettü ne kadar verir bu sene .Tahmini olan varmı ortaklar

8.  Alıntı Originally Posted by TyphoonTrader Yazıyı Oku
    https://seekingalpha.com/article/452...all-transcript

Stellantis 2022 ilk yarısı sonuçlarını açıkladığı konferans çağrısının notları linkte bulabilirsiniz. TOASO ile ilgili bir şey bulamadım. Elektrikli araç stratejilerinde Türkiye'ye yer vermemişler gibi duruyor. Belki de TOASO'nun %100'ünü almadan ellerini açmak istemiyorlardır diye düşünüyorum ama şu anki tablo bu.
    Tofas i uzaktan takip ediyorum otomotiv sektoru diye bu aralar.
    Gecmiste cok iyidi yatirim anlaminda.gec kaldilar yeni kararlar almakta.
    Ya cok buyuk planlar var ya da baska bir sey biraz yavas ilerliyor surec.
    Ama finans yonetimi iyidi gecmiste.
    Bu kararsizlik ya da gec kalma durumu canimi sıkıyor.
    Otomotiv sektoru cok guclu olmali.
    Ytd syg

Sayfa 328/398 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •