Sayfa 26/401 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 3201 madde; 201 - 208 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. Topluyorlar ama hala emin değilim bu kağıda girilir mi

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yüksek pay sahipleri biraz daha toplamış ilginçtir endeksteki sert hareket ve volatilite bu kağıtta pek yok stabile bağladı bir yerde patlayacak gibi
    Yazdıklarım Hiçbir Şekilde Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Temel Analiz olmadan yapılan Teknik Analiz ise sadece bir kumardır.

3. Hisse senedi bazlı yorumlardan çok Finansal okuryazarlık sağlamaktır amacım.
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

4. Bu ara iyi dinlendi Tofaş. 3.çeyrek bilançosunu merakla bekliyorum. Ardından da sene sonuna kadar yeni fabrika yatırımını açıklasalar süper olacak.

5. Tarih:28.9.2017 matriks haber penceresine düşen haber: HSBC, TOFAŞ İÇİN FİYAT HEDEFİNİ 30.1 TL'DEN 36 TL'YE YÜKSELTTİ.

Bu haberden sonra 28.9.2017-23.10.2017 arasında gün sonu işlemleri incelediğimizde HSBC yatırım tarafından 286.118 lot satış yapılmış.

Şimdi bu piyasa dolandırıcılığına giriyor mu girmiyor mu?
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

*şeker yatırım, tofaş için 33,92 tl hedef fiyat ile 'al' önerisini korudu
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7. Ayın kacında gelecekti tofasın rakamları... bu hafta gelmesı lazım sanırım artık...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 26/401 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •