Anket Sonuçlarını Gör: USDTRY ve XU100 Year:2022 tahminleriniz

Oylayan
137. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • USDTRY 17 try yi KIRAR BORSA 90binde kalır?

20 14.60%
  • USDTRY 17try KIRAMAZ BORSA 80binlerde 3.dip yapar?

14 10.22%
  • USDTRY 25try olur BORSA da DOLAR grafikleri diplere iner?

26 18.98%
  • DOLAR 20try yi KIRAMAZ BORSAdöviz BAZLI dip olur?

11 8.03%
  • EN AKILLI YATIRIM gelecek 5-10 YIL için ALTINDIR?

57 41.61%
  • NE altını benim gönlüm ZENgin

21 15.33%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 14/77 İlkİlk ... 412131415162464 ... SonSon
Arama sonucu : 609 madde; 105 - 112 arası.

Konu: USDTRY 2025 YILI hedefi ve Xu100 year:2025 hedefi? krize nakit ve ALTIN mı şart?

Sayın Ersoydelta,

Dolar ve altına yatırım için en uygun giriş değeri nedir sizce? 4.90? 4.80? Gram için 190 TL? Önümüzdeki aylarda -seçime kadar bunlarda bir düşme öngörür müsünüz?

Bir de dolar artacağına göre, Türk şirketlerinin hisse değerleri de dolar bazında artmayacak mı? Zaten PD/DD çok düşük seviyedeler daha da mı aşağıya gidecek dolar bazında ucuzlayacak mı şirketler?

2. son 5 mesajımı tekrar tekrar okuyun Zahmet edip.
    Tüm forumlarımı baştan okuyun Zahmet edip .
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...68#post2913168

buna Cevabım:
    "
     Alıntı Originally Posted by ALGOMADNESS2 Yazıyı Oku
    Kur'an'dan ayet paylaşan birinin Allah korkusu olması yüzde yüz ihtimalle olasıdır. Ben Ersoy bey savunucusu değilim ama korkarım ki dediklerinin büyük bir kısmı neredeyse yüzde yüzü gerçekleşmiş birinin dediklerinin kalan kısmının çıkması yüzde doksan beş ihtimalle olasıdır.dediklerinde en ufak bir hata pürüz yok çekemeyen çok olması olasıdır.paylaşımlarının bir çoğu zaten genel kültürdür bizlerin bir kaç yanlışına ışık tutup kendimize ayna tutmuş birisidir.Vazgeçme Ersoydelta.milyar dolarlar senin benim cebimden çıkıyor çocuklarımın geleceği çalınıyor.özellikle 8 videoluk seriyi paylaşmış açıp 3 kez izledim daha önce böyle türkçe kaynak olduğunu bilmiyordum. ben konut tutmayı savunurdum sağolsun fikrimi üçyüzaltmış derece değiştirdi ve elimdeki konutları faizler henüz artmamışken iskonto yaparak elden çıkarttım.sağolasın yüreği büyük insan.2017 aralık ayında dediği gibi 3,75 lira dolar aldım.şimdi gidip aynı konutları dediği gibi düşük fiyatlara alabilirim.ama kesinlikle tekrar konuta yatırım düşünmüyorum.dediği gibi güney koreye biletimi aldım bir ay oradayım.kimse bu memleketin halkını enayi yerine koymasın.
    "
    unutmayın ki BAKARA diye makara paylaşanlarda var.
    neyse Konut satmaya koşan koşana şuan..Hayırlı olsun 2020 şubatta şuan 210-220 TRY olan ALTININ en kötü 450-500try olmaması için ben bir engel göremiyorum..
    BAKIN "deutche BANK iflas ediyor"
    DAX çökecek..
    SP500 çöküyor..
    SIRADA ki kim? XU100 tabii ki..
    DOLAR bazında 8000bekliyorum..

###################################3333

BU arada "videolarını izliyorum ^kez büyük ikramiye çIKAN adam"
    ikramiye yaramayan ADAM..birde bunları izleyip HALEN işin içinde ALDATMACA olmadığını kanıtlayan en UFAK bir KANIT sunamayan
    İLGİLİ MÜDÜRLÜK..var..
    HİLELİ millet gidip 300tane bilet almak nedir ya?

ben hayatımda bilet almadım almam da KUMAR haramdır..

BORSA da haram mı diyeceksiniz EVET haram olduğunu 2018 yazında öğrendim..NASIL mı açıp okuyun ..AYET " diyor ki:

#################################
    BORSA da belli bankaları korkutma HAMLEsi yapmadan yükseliş gördüğümden geçen hafta ben SHORT çektim korkutmaya devam etselerdi..
    mesela YKBNK 1,50 1,45 olsaydı alıp trade edecektim.
    demek ki Xu100 için önümüzdeki HER yükseliş mal çıkma fırsatı..psikolojik algı ile satacaklarını sanıyorlar..
    unutmayın kademeli ve bir den çok emir ile mal çıkmak onları EN ÇOK sinir eden OLGUDUR..
    yani hisse niz örneğin 1 try 1,01 kaldırılınca siz 1,02 ye 10tane emir yollamanız gerekli..

##########################
    buna yanıtım"
     Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Sayın Ersoydelta,

Dolar ve altına yatırım için en uygun giriş değeri nedir sizce? 4.90? 4.80? Gram için 190 TL? Önümüzdeki aylarda -seçime kadar bunlarda bir düşme öngörür müsünüz?

Bir de dolar artacağına göre, Türk şirketlerinin hisse değerleri de dolar bazında artmayacak mı? Zaten PD/DD çok düşük seviyedeler daha da mı aşağıya gidecek dolar bazında ucuzlayacak mı şirketler?
    "

altın için düşüş olması ZOR dipler buralar..ons rallisi başlarsa ilk hedefi 1650-1750 dolar.

###########
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...33#post2987833
    burada bir hata var...ABD nin para basma yetkisine sahip ailesi zaten bunlar Yaptıkları BANKNOTE lar SAHTE..trilyonları olsa neye YARAR..
    ALTIN ALTIN ALTIN...
    ve bunların şeytani sistemleri Olan IBAN sisteminden ayrıca MEDYA dan uzak durun...

ve kesinlikle internetinizi BİNA olarak komşunuzla kullanın
    ŞİRKETLERİ siz beslemek zorunda değilsiniz..

"Cep telefonundaki interneti paylaşmayı ücretli HALE getireceklermiş"
    sanki PAKET Olarak almıyorsunuz..
    FATURALARA RESMİ şikayetler ile itiraz etme vakti..
    ben ki eskiden Cüzdanımda 12 tane kredi KARTI vardı..GERÇEKLERİ görmeye başlayınca dünyanın HERYERİNDE geçen bir şey kullanmaya başladım..

NAKİT ve ALTIN..bir gün yanınıza gelen birisi size altın versem olur mu derse şüphe edin..
    unutmayın ..
    IBAN sistemi MERKEZ bankalarının hepsininn yönetimi TEK bir yere bağlıdır..sende PARA var mı yokmu gördükleri için FAİZLERİ ona göre arttırıp düşürürler..POKER gibi düşünün ELİNİZİ göstermeyin..
    çaba harcayıp biraz araştırın..Amerikan MEDYASININ ünlü isimlerinin çekilmiş ABUK sabuk videoları var..bir araştırın.

son olarak DOLAR biraz DAHA ralliye başlamadan beklerse bizde ÇAKILACAZ..

3. Escom hkkinda ne diyosun

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    son 5 mesajımı tekrar tekrar okuyun Zahmet edip.
    Tüm forumlarımı baştan okuyun Zahmet edip .
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...68#post2913168

buna Cevabım:
    ""
    unutmayın ki BAKARA diye makara paylaşanlarda var.
    neyse Konut satmaya koşan koşana şuan..Hayırlı olsun 2020 şubatta şuan 210-220 TRY olan ALTININ en kötü 450-500try olmaması için ben bir engel göremiyorum..
    BAKIN "deutche BANK iflas ediyor"
    DAX çökecek..
    SP500 çöküyor..
    SIRADA ki kim? XU100 tabii ki..
    DOLAR bazında 8000bekliyorum..

###################################3333

BU arada "videolarını izliyorum ^kez büyük ikramiye çIKAN adam"
    ikramiye yaramayan ADAM..birde bunları izleyip HALEN işin içinde ALDATMACA olmadığını kanıtlayan en UFAK bir KANIT sunamayan
    İLGİLİ MÜDÜRLÜK..var..
    HİLELİ millet gidip 300tane bilet almak nedir ya?

ben hayatımda bilet almadım almam da KUMAR haramdır..

BORSA da haram mı diyeceksiniz EVET haram olduğunu 2018 yazında öğrendim..NASIL mı açıp okuyun ..AYET " diyor ki:

#################################
    BORSA da belli bankaları korkutma HAMLEsi yapmadan yükseliş gördüğümden geçen hafta ben SHORT çektim korkutmaya devam etselerdi..
    mesela YKBNK 1,50 1,45 olsaydı alıp trade edecektim.
    demek ki Xu100 için önümüzdeki HER yükseliş mal çıkma fırsatı..psikolojik algı ile satacaklarını sanıyorlar..
    unutmayın kademeli ve bir den çok emir ile mal çıkmak onları EN ÇOK sinir eden OLGUDUR..
    yani hisse niz örneğin 1 try 1,01 kaldırılınca siz 1,02 ye 10tane emir yollamanız gerekli..

##########################
    buna yanıtım"
    "

altın için düşüş olması ZOR dipler buralar..ons rallisi başlarsa ilk hedefi 1650-1750 dolar.

###########
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...33#post2987833
    burada bir hata var...ABD nin para basma yetkisine sahip ailesi zaten bunlar Yaptıkları BANKNOTE lar SAHTE..trilyonları olsa neye YARAR..
    ALTIN ALTIN ALTIN...
    ve bunların şeytani sistemleri Olan IBAN sisteminden ayrıca MEDYA dan uzak durun...

ve kesinlikle internetinizi BİNA olarak komşunuzla kullanın
    ŞİRKETLERİ siz beslemek zorunda değilsiniz..

"Cep telefonundaki interneti paylaşmayı ücretli HALE getireceklermiş"
    sanki PAKET Olarak almıyorsunuz..
    FATURALARA RESMİ şikayetler ile itiraz etme vakti..
    ben ki eskiden Cüzdanımda 12 tane kredi KARTI vardı..GERÇEKLERİ görmeye başlayınca dünyanın HERYERİNDE geçen bir şey kullanmaya başladım..

NAKİT ve ALTIN..bir gün yanınıza gelen birisi size altın versem olur mu derse şüphe edin..
    unutmayın ..
    IBAN sistemi MERKEZ bankalarının hepsininn yönetimi TEK bir yere bağlıdır..sende PARA var mı yokmu gördükleri için FAİZLERİ ona göre arttırıp düşürürler..POKER gibi düşünün ELİNİZİ göstermeyin..
    çaba harcayıp biraz araştırın..Amerikan MEDYASININ ünlü isimlerinin çekilmiş ABUK sabuk videoları var..bir araştırın.

son olarak DOLAR biraz DAHA ralliye başlamadan beklerse bizde ÇAKILACAZ..
    Dolar bazında 8000 mantıklı şu anda 17500 zaten. Dolar 9 endeks 72.000 olabilir.

Alıntı Originally Posted by ALGOMADNESS2 Yazıyı Oku
    Kur'an'dan ayet paylaşan birinin Allah korkusu olması yüzde yüz ihtimalle olasıdır. Ben Ersoy bey savunucusu değilim ama korkarım ki dediklerinin büyük bir kısmı neredeyse yüzde yüzü gerçekleşmiş birinin dediklerinin kalan kısmının çıkması yüzde doksan beş ihtimalle olasıdır.dediklerinde en ufak bir hata pürüz yok çekemeyen çok olması olasıdır.paylaşımlarının bir çoğu zaten genel kültürdür bizlerin bir kaç yanlışına ışık tutup kendimize ayna tutmuş birisidir.Vazgeçme Ersoydelta.milyar dolarlar senin benim cebimden çıkıyor çocuklarımın geleceği çalınıyor.özellikle 8 videoluk seriyi paylaşmış açıp 3 kez izledim daha önce böyle türkçe kaynak olduğunu bilmiyordum. ben konut tutmayı savunurdum sağolsun fikrimi üçyüzaltmış derece değiştirdi ve elimdeki konutları faizler henüz artmamışken iskonto yaparak elden çıkarttım.sağolasın yüreği büyük insan.2017 aralık ayında dediği gibi 3,75 lira dolar aldım.şimdi gidip aynı konutları dediği gibi düşük fiyatlara alabilirim.ama kesinlikle tekrar konuta yatırım düşünmüyorum.dediği gibi güney koreye biletimi aldım bir ay oradayım.kimse bu memleketin halkını enayi yerine koymasın.
    Fikir 360 derece değişirse aynı fikre dönmüş olursunuz o derece 180 olmalı hocam.Diğer bir belirtmek istediğim nokta sizin mesajla alakalı değil.Ya ersoy hocayı şuraya buraya şikayet ne demek ya.Adam bilgi veriyor,çocukmusunuz şikayet falan,bilgiden bu kadar korkmak ne demek.Maddi yanlış varsa fikirlerinde, yazın tezinizi şurası yanlış burası yanlış diye biz de kararımızı kendimiz verelim.Adam emek veriyor sayfalarca yazı yazıyor ücretsiz linkler veriyor,, siz yok imla yok şikayet yok şu bu ,sevmeyen girmesin okumasın,benim gibi yararlı bulanların bu bilgilerden yararlanma özgürlüklerini ne diye engellemeye kalkıyorsunuz.Yazdıkları bu kadar mı birilerini korkutuyor.Hele hisse pazarlıyor şu bu,ya borsada pazarlanmayan hisse mi var,adam aylardır borsa göçecek diyor ,hisse pazarlayan adam borsa göçecek der mi.Aklımızla alay etmeyin lütfen.

6. sayın ersoy hocam sizi çok geç farkettim ve yazılarınızı soluksuz okudum. böylesine yüzde yüz tespit yapan sizi dinlemeyen küçük yatırımcı muhtemelen dizlerini dövüyordur. ersoy bey ben 2 yıldır 6 maliyetle kutpo da yım. şirkete aşık oldum çıkamadım sürekli operasyona maruz kaldık sonucu ise yavrularımın geleceği olan 40 bin tl mi kaybettim açıkçası geri kalanın da elimden gitmesini hiç arzu etmiyorum.. sayın yorumlarınıza göre bir önce zararına da olsa satıp dövize geçip birikimimizi korumak mı gerek yoksa seçime kadar bekleyip o iyimser havadan faydalanıp mı satıp dövize geçmek gere teşekkür ederim. iyi akşamlar. saygılar..

Valla arkadaşlar ben bu global krizin geleceğini yalan olmasın dört beş yıldır tahmin ediyordum.O yüzden emlak falan almadım hep nakit enstrumanlarda dolandırıyordum parayı,genelde de dolardaydım.Uzun süre büyük bir krizde ne değerlenir sorusuna cevap arıyordum.Altın yatırımını bana izah eden ve altın almama vesile olan ersoy hocaya bu konuda gönül borcum var.Şimdilik çok kar yok ama kendimi güvende hissediyorum ,son günlerde de bakıyorum tv lerde altın furyası dönmeye başladı)))))Ersoy hocaya emekleri için teşekkür ederim,yeni yılda sağlık ve mutluluk dilerim.Elbet ayrıca tüm forumdaşlar için de bu temennilerim geçerli.Saygılar sevgiler ))))))

Sayfa 14/77 İlkİlk ... 412131415162464 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •