Anket Sonuçlarını Gör: USDTRY ve XU100 Year:2022 tahminleriniz

Oylayan
137. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • USDTRY 17 try yi KIRAR BORSA 90binde kalır?

20 14.60%
  • USDTRY 17try KIRAMAZ BORSA 80binlerde 3.dip yapar?

14 10.22%
  • USDTRY 25try olur BORSA da DOLAR grafikleri diplere iner?

26 18.98%
  • DOLAR 20try yi KIRAMAZ BORSAdöviz BAZLI dip olur?

11 8.03%
  • EN AKILLI YATIRIM gelecek 5-10 YIL için ALTINDIR?

57 41.61%
  • NE altını benim gönlüm ZENgin

21 15.33%
Multiple Choice Poll.
Arama sonucu : 609 madde; 1 - 8 arası.

Konu: USDTRY 2025 YILI hedefi ve Xu100 year:2025 hedefi? krize nakit ve ALTIN mı şart?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by emyarba Yazıyı Oku
    sevgili ersoydelta,Aşağı yukarı yaşıt olduğumuzu düşünüyorum.Yaşadığımız sürece Türkiye'de pek çok şey gördük ve devam da ediyor.Geçmiş yazı ve videolarınızı pek çok kişinin okuduğunu ve takip ettiğini düşünüyorum.Elimizdeki imkanlarla Her yazınızı ÇOK KARMAŞIK BİRBİRİNE GİRMİŞ GRAFİK RESİMLER VE İFADELER nedeniyle net ve doğru olarak okuyamıyoruz. Tespitlerinizin çok doğru olduğunu geçmiş yazılanlarla birlikte görüyoruz.Daha önce de belirtilmişti,Sizden ricam Grafik ve resimleri birbirinin içinde değilde ayrı ayrı ve son haftaya ait güncellenen tespitlerinizi paylaşırsanız inanın daha yararlı olur diye düşünüyorum.Teşekkürler başarılar.
    haklısınız bu mesajda açıklama gereği duydum :
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...51#post3522151

ben grafikleri üstün bir cihazda hazırlıyorum ekran 16 K çözünürlükte.
    SONRA test amaçlı 1366x768 eski bir makine budlum ve resimleri açmak istedim..

dediğiniz gibi düşük çözünürlüklü makinede açılması ve izlenmesi ZOR ama sonuçta bu yaşta teknolojiyi böyle kullanmayı öğrenmek bile Zor..photoshop vs..çok zor benim için..

tek önereceğim Çözüm :şimdi bir öğrencim mesaj attı :
    resimleri telefona indirip veya Pc ye büyütünce okunuyor çünkü çözünürlük aşırı profesyonel olduğundan
    tanrı bakışı ile çiziyormuşum rsimleri.normal makineler in büyütmeden göstermesi imkansızmış.
    DÜZELTME:
    lütfen yanlış anlamayın..
    16K ultra Sharp ekranın özel bir özelliği photoshop ile bütünleşince Grafiklerdeki
    iç içe geçenleri ben Çok farklı görüyorum.yani DETAYLI ayrı ayrı okuyabiliyorum..
    bunu bakın ne üstün cihazım var demek için söylemiyorum kesinlikle yanlış anlaşılmasın..
    ama dediğiniz yüntemleri kullnımaya çalışmam gerekli ama her bir grafiği bu kez içine farklı farklı eklemeler yapıp UPLOAD etmem
    gerekecek.
    bunun anlamı bir grafiği en az 5 kez upload demek ..ama deneyeceğim.

Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    ben grafikleri üstün bir cihazda hazırlıyorum ekran 16 K çözünürlükte.
     Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    YUKARIDAKİ resimleri mümkün olan EN yüksek çözünürlükte yüklüyorum biliyorsunuz Evimde ve bilgisayarımda 8K ekran var.
    yaklaşık 10 yıldır kullanıyorum artık 8k lar piyasaya sürüldü..ama bana kümseye göstermemem sadece evde kullanmam imzalatıldı..2008den den bu yana evimde..
    şimdi SIKI durun 16K hediye ettiler..
    yine sözleşme ile..neden DERSENİZ siizn şuan 10 000 TRY verdiğiniz TELEFONLARI ben 10 yıl önce TEST amaçlı kullanıyordum..
    unutmayın ADAMLARIN elindeki teknoloji bizden 20 YIL ileride..

Vay arkadas, adam nasil bir palavracidir. 16K ekranmis. 10 senedir 8K ekran kullaniyormus.

Adam daha "yazilim" ile "donanim" arasinda farki bilmiyor, adama ozel anlasma imzalatip ortaya cikmamis teknolojileri kullandiriyorlarmis evinde.

Bir gelsene sen buraya. Benim isim teknoloji.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •