Sayfa 245/975 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 27.03.2019 - 27.03.2019 tarihinde HEDEF GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. payları ile ilgili olarak 1,07 - 1,11 TL fiyat aralığından 250.000 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte HEDEF GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 27.03.2019 tarihi itibariyle %28,98 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır

kediymiş

2.  Alıntı Originally Posted by Yamuk Prenses Yazıyı Oku
    Spekülasyon olsa belki ama manuplasyonla işim olmaz Bu kap haberi için ne düşünüyorsun. Ne işimiz var bu tiplerle anlamış değilim, hiç hoşuma gitmiyor. Borclarına karşılık mı verdi şimdi bu adamlar hisseleri bize...
    Bana sormamışsın ama bana sormuş gibi, ama benden beklenmeyecek bir şekilde cevaplayayım.
    Patron akıllı adamdır, 0.10 kuruştan hisseye para veriyorsa en az %100 kar etmeden bırakmaz. Hdef de ikinci çeyrekte enaz 400 bin daha kar yazar. (herhalde bu çeyrek için 2 günlüğüne almamıştır bunları)

Bu arada, 1.05 olmuş hisse... 1,09 altı yorum yazarım demiştim, Bist 88 bin; hdfgs 1.02 gibi bir nokta düşünüyorum, ama altı hakketen ilginç ve zor olacak.

3.  Alıntı Originally Posted by cirolix Yazıyı Oku
    Bana sormamışsın ama bana sormuş gibi, ama benden beklenmeyecek bir şekilde cevaplayayım.
    Patron akıllı adamdır, 0.10 kuruştan hisseye para veriyorsa en az %100 kar etmeden bırakmaz. Hdef de ikinci çeyrekte enaz 400 bin daha kar yazar. (herhalde bu çeyrek için 2 günlüğüne almamıştır bunları)

Bu arada, 1.05 olmuş hisse... 1,09 altı yorum yazarım demiştim, Bist 88 bin; hdfgs 1.02 gibi bir nokta düşünüyorum, ama altı hakketen ilginç ve zor olacak.
    400.000 karı nasıl hesapladın?

4. 4.7 milyon hisse almış. 0.10'dan almıştır herhalde... .0.20'ye kadar taşısa kabaca 470bin yapar işte. 0.50'ye taşısa katları şeklinde gider. Tabii oralara gidere egeli bataktan kurtuluyor mu, GİP'ten çıkıyor mu bile dedirttir adama. Aman diyim kimse bulaşmasın bana bakıp.

5. Doları baskılamak icin neler neler yaptılar. Ama dolar yine banamisin demiyor.

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    564
     Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Doları baskılamak icin neler neler yaptılar. Ama dolar yine banamisin demiyor.

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.
    Sabah TCMB nin açıklaması vardı..
    Swap ları kıstığı için 4 gündür adamı linç edince, Swap ları gevşetiyor. (sınırı %20 den %30 çıkarıyormuş.)

zaten sıkıntıyı başlatan da o değilmiydi. elinde olmayan para ile dolar alma imkanı.. Açık işlem.
    Yani piyasanın dengelenme ve fiyatlamasından, ekonomik dinamiklerden değil, daha ziyade KUR MANİPÜLASYONU yaparak yükseltiyorlardı.

Şimdi bu gevşetmeden sonra Eğer KURU manipüle işini biraz daha abartırlarsa, hükümete, seçime kalan bu son günlerde " bak gördünüzmü " diye yeni bir malzeme daha çıkacak...
    Ayağını Sıcak Tut, Başını Serin.
    Kendine Bir Uğraş Bul, Düşünme Derin Derin... Hz. Mevlana...

7. Swap 1200'den 50'ye düştü,merkez tl'yi gevşetti,geçen 3 milyar dolarlık pozisyon açan gurubun pozisyonu da hiç olunca,swap taki ateş dindi,dolar %5 yukarıda,bu seçimi bu kadar büyütüp ölüm kalım,meselesi haline getirmeseydik bunların çoğu zaten olmayacaktı,ne yapıp edip başımıza bela olacak işler yapıyoruz;seçimden sonra inşallah ekonomi odaklı politikalar olurda piyasalara dinginlik gelir...

8. Düşük hacimle bile olsa bugünde kediden iyiyim bir de 1,08 - 1,09 görsek varya oyyy oyyy oyyy

Sayfa 245/975 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •