Sayfa 436/975 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536936 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Dayı seni takip konusunda ciddiydim yukarida tavsiye olarak yazdığın sözler onceki yazılarından dolayi ezberimde. Hdfgs ye gelince takibimde patron bunu elbet hareket ettirecek mesele ne zaman. Zamani bilen kisinin burada olmayacağını, olsada tut tavsiyesi vermeyecegini bilecek kadar akilliyizdir herhalde :-) yardimlariniz icin tesekkur ederiz. Hayirli pazarlar.

2. https://www.hisse.net/topluluk/showt...31136&page=432

arkadaşlar şu yazılanları lütfen bir kere daha okuyun 4 sayfa hepsi

3. Altini ciziyorum "Jeo-politik riskler olmazsa" bu son 1.10 umuz olabilir. Inşallah şu jeo-politik risklerin tehlikesini bizim gibi birileri görüyordur(Bu konuda şüphelenmeye başladım) da bir an önce kaldırır kalkanları.

4.  Alıntı Originally Posted by Ferdi Yazıyı Oku
    Dayı seni takip konusunda ciddiydim yukarida tavsiye olarak yazdığın sözler onceki yazılarından dolayi ezberimde. Hdfgs ye gelince takibimde patron bunu elbet hareket ettirecek mesele ne zaman. Zamani bilen kisinin burada olmayacağını, olsada tut tavsiyesi vermeyecegini bilecek kadar akilliyizdir herhalde :-) yardimlariniz icin tesekkur ederiz. Hayirli pazarlar.

eyvallah sayın ferdi

5. Günaydın. Siftah benden devamı sizden. Bol kazançlar.

Karşılıklı atışmaya son verelim, insanlar hisse hakkında Bilgi icin buraya geliyorlar sizin atışmanızı okumak icin değil . Derdinizi özelden çözün.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by cirolix Yazıyı Oku
    Benden uzak dur. Matriks'ten ne paylaşırsan paylaş, pompa yaptığını görürsem gelir burada dersini veririm.
    Genel kurulda biraz bilgi al patronundan. Böyle bilgi açlığı içinde kıvranıp durma.Millet de seni bir şey sanıyor, hiç olmazsa altını doldur.
    Seykm'i de iyice öğren dışarıda kaç lot varmış diye. Onları alarak mı gidecekmiş, yolda mı toplayacakmış. Malum 6 aylıklar yaklaşıyor, bu efer Ideas ile olmaz o işler, Seykm lazım.
    Kesinlikle aynı fikirdeyim yazdım zaten geçen günlerde, ideas gibi küçük değil seykim gibi büyük hissede fiktif lazım. Ha patron yapar yapmaz başka yollara yönelir o başka. Neyse inatlasip durmayalım gerek yok. Boş verin kimse kimseye bir şey yazmasın. Herkes ne doğru yazmış ne olacak görecek burada.

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Karşılıklı atışmaya son verelim, insanlar hisse hakkında Bilgi icin buraya geliyorlar sizin atışmanızı okumak icin değil . Derdinizi özelden çözün.

sayın medwiğ ne olur yönetici olarak şu yazılanları okurmusun ondan sonra cezayı vereceksen ver

Sayfa 436/975 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •