Sayfa 44/975 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 345 - 352 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by nargilim Yazıyı Oku
    1.10 tl nin altına gelirse kredi çekip alıcam bundan...ytd
    Kardeşim tamam güvenmiyorsun bende güveniyorum ama kredili işleme girilmez. Hisseye güvendin ya ülkede bi sıkıntı olursa iş trumpin bi tweetene bakıyor. Ben tavsiye etmem . Ülkenin konumunun batı dusuncesinde ortadoguda yer aldığını unutmayın.

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

2. Kredi çekip girersiniz ha Yavaş girin ölmesin bu aralar herkes hasta havalardan olsa gerek. Bizimkininde gözü toprağa bakıyor...

3.  Alıntı Originally Posted by Yamuk Prenses Yazıyı Oku
    Kredi çekip girersiniz ha Yavaş girin ölmesin bu aralar herkes hasta havalardan olsa gerek. Bizimkininde gözü toprağa bakıyor...
    sende bi öldüremedin gitti...şu ******** adamın adi kağıdını...

yanlış yere yazdım

5. Bunun gibi müşterisiz kağıt yok sanırım. Bu ne endeks 1.70 artıda bu ekside. kış mevsiminde tişört gibi...ytd

6.  Alıntı Originally Posted by nargilim Yazıyı Oku
    Bunun gibi müşterisiz kağıt yok sanırım. Bu ne endeks 1.70 artıda bu ekside. kış mevsiminde tişört gibi...ytd
    bu demek oluyor ki bu kağıttan çıkmayıp beklemye devam edeceğiz. prim yapmamış kağıttan çıkıp prim yapmış kağıda girmek ters korelason oluşturur. ytd

beğendim koraleosyonunu sayın nargıllım

yatırımfınans kaç gündür alıyor azar azar ama tahtada tık yok malesef

Sayfa 44/975 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •