Sayfa 671/975 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 5,361 - 5,368 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Patron hisse oranını bayağı aşşağıya çekip yeni bir bedelli için mal pazarlıyor sanırım....
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

21.11.2019 'da 1 milyon mal satmıştı
    Bugün tahminim 1.5 milyon civarı mal satmıştır. Halka açıklık oranını yüzde 50 ve üzerine çekmek istiyor.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

Özelden cvp vermiyorum arkadaşlar ne düşünüyorsam burdan yazıyorum. Paramın büyük çoğunluğu reysaş, kerevitaş, iş finansal kiralama ve alarko gayrimenkul de buradaki portföyüm çerezlik zaten benim mantığıma göre patron şirketleri bunlar hertürlü alavereye müsait kurumsallık yok. Bugün mal sattı ama haberi haftaya yollar anlatabiliyor muyum. Saygılarımla.

4.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    21.11.2019 'da 1 milyon mal satmıştı
    Bugün tahminim 1.5 milyon civarı mal satmıştır. Halka açıklık oranını yüzde 50 ve üzerine çekmek istiyor.
    hocam ne mal satması patron mal satta eğer taban yemiştik hmen hemen mal açıktaa. bedelli olma ihtimali yok çünkü 1 tl üstünde kalmaz hisse en aşağı 4 tl olması lazım beddeli için hesapladığımızda

5. Bugün tarihi bir hacim yaptı sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Belkide son silkelemedir

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

7. Adam silkeledi yeni tek başına zirveye gitmek istiyor o kadar akşam takasları merak ediyorum

Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Belkide son silkelemedir

Umut0109 bey silkeleme sanmıyorum ama bazı hisselerde patronun mal satışlarını üstlenen taşeron gömlekçiler var bu olabilir bunlar bu seviyeden alıp çok daha yukarıdan kendileri piyasaya veriyor. Bu olmasıda yüksek olasılık. Saygılarımla.

Sayfa 671/975 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •