Sayfa 252/570 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon
Arama sonucu : 4555 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: Rakı Sofrası XI

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bu düşünceli yapısı Reha Gaya'nın en önemli özelliğidir
    Yahu Selim bey hatirnazdir bizleri kıramaz, taaa... Angaraya zahmet etmesin deye o günü sectim, simdi baska gun desem, bin bir zahmetlen gelecek.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yahu Selim bey hatirnazdir bizleri kıramaz, taaa... Angaraya zahmet etmesin deye o günü sectim, simdi baska gun desem, bin bir zahmetlen gelecek.
    İstanbul'dan Ankara'ya bizden kolay gelir Hem geçen ki küçük Ankara toplantısına da gelememişti 22-23 Haziran güzel duruyor , bakalım ekibin geri kalanının durumu ne.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bu başlığı şu anda 6 kişi okumaktadır.*(4 üye ve 2 ziyaretçi)

reha kaya

Meydanda bir tek ben varim diğer 3 kisi kim yahu, tebdili kiyafeymk geziyorlar yoksa?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 6 kişi okumaktadır.*(4 üye ve 2 ziyaretçi)

reha kaya

Meydanda bir tek ben varim diğer 3 kisi kim yahu, tebdili kiyafeymk geziyorlar yoksa?
    En güzel yanı da bu , artık sayın yöneticim nerede forumda görünmüyor demek zorunda kalmıyorum

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İstanbul'dan Ankara'ya bizden kolay gelir Hem geçen ki küçük Ankara toplantısına da gelememişti 22-23 Haziran güzel duruyor , bakalım ekibin geri kalanının durumu ne.
    Gelmesin deye bilhassa, o Rizedeyken goturmustu Ankaraya hayin herifin birisi!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,656
    uzun vade program bana uyarmı bilemem, rizedeki durum malumunuz..

uyarsa katılırım.

haziran 15-16 uymayacağı kesin..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Herkese uyarsa 22-23 Haziran güzel

Herkese uyarsa 22-23 Haziran güzel
    67 Gun var yahu, kim ole kim gebere ben iyi olsam, 2 tur atardim o tarihe kadar!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 252/570 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •