Sayfa 217/386 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 3135 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Adamlar 1 kademeci

imaş halkı arzı için a1 in fiyat tespit ve izahname raporunu bekliyorum.imaş ta sermaye arttırımı ve mevcut ortakların pay alma haklarının kısıtlanarak halka arz edilmesi ve aynı miktar ittifak hisselerininde halka arza dahil edilmesi planlanan .coin niyetine 0.73 den alıp atmıştım bilanço ve imaş halka arzlarından sonra coin niyetine aldıgım hisselerin durumuna karar verecegim
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    imaş halkı arzı için a1 in fiyat tespit ve izahname raporunu bekliyorum.imaş ta sermaye arttırımı ve mevcut ortakların pay alma haklarının kısıtlanarak halka arz edilmesi ve aynı miktar ittifak hisselerininde halka arza dahil edilmesi planlanan .coin niyetine 0.73 den alıp atmıştım bilanço ve imaş halka arzlarından sonra coin niyetine aldıgım hisselerin durumuna karar verecegim
    %17,3 adeseye ait bununda bir şekilde satılması lazım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,432
    İyiki 77 postalamışız,böyle yobaz hisselere güven olmaz,milletin bedelli paralarınıda hüplettiler,işin tuhafı yıldız pazarında,acep nereden torpilli ???,0.60 seviyesinde yıldız pazarında hissemi olur...0.64 bir miktar aldık,temennim 0.50 görülmemesi

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    İyiki 77 postalamışız,böyle yobaz hisselere güven olmaz,milletin bedelli paralarınıda hüplettiler,işin tuhafı yıldız pazarında,acep nereden torpilli ???,0.60 seviyesinde yıldız pazarında hissemi olur...0.64 bir miktar aldık,temennim 0.50 görülmemesi
    Kiler, katmer, güler, odas, ardyz, trilc ve ihlas grubu nereden torpilliler ise bunlarda aynı yerden torpilli Sayın refaba.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Oyun kurucusun sanırım. Geçici vergi beyannamesini de göndermedin. Temennine katılıyorum. Saygılarımla

Finansal borcu kalmamış bir şirket
    Finansal giderlerden kurtulmuş

Sayfa 217/386 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •