Sayfa 15/388 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 3099 madde; 113 - 120 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    kağıdı vbts veya brüt takasa sokmak için ne gerekirse yapıyorlar.. yine tavan yaparsa akşama haberi gelir.. şu satış işi gerçekleşse bari.. nerden baksan 750 milyon verir Katar lı emmiler...
    Şahsen ben Katarlı olsam. Ya bimi ya a101 i alırdım
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı içerisinde değerlendirilemez yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiye niteliği taşımadığından Yatırımcı profilinize uymayabilir. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    kağıdı vbts veya brüt takasa sokmak için ne gerekirse yapıyorlar.. yine tavan yaparsa akşama haberi gelir.. şu satış işi gerçekleşse bari.. nerden baksan 750 milyon verir Katar lı emmiler...
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı içerisinde değerlendirilemez yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiye niteliği taşımadığından Yatırımcı profilinize uymayabilir. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

3. ben de...ama Adese nin elinde gayrimenkul var... değerli kılan bu.. ticareti değil...
     Alıntı Originally Posted by Fuat Demir Yazıyı Oku

4.  Alıntı Originally Posted by Fuat Demir Yazıyı Oku
    Onlar bizzat reisin o iş zor
    Yazılarım tahmin ve temenniden ibarettir. Yatırım tavsiyesi asla! Değildir ! Her koyun kendi bacağından asılır

5.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    24 saat dolmadan %33.5 net karla ayrıldım kalanlara iyi kazanclar sagol galip aga
    haber zamanı yakın demekki yoksa öyle hayırlı işlerle pek işleri olmaz bereketini gör
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

6. vbts gelmiş.. hadi bakalım...
    Son düzenleme : borsaazmanı; 07-02-2019 saat: 18:26.

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, ADESE, FORMT ve MERKO payları 08/02/2019 tarihinden (seans başından) itibaren 22/02/2019 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Tam hisse çıkıyor derken süründürürler iyice artık

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 15/388 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •