Sayfa 360/385 İlkİlk ... 260310350358359360361362370 ... SonSon
Arama sonucu : 3076 madde; 2,873 - 2,880 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

Hastane işlerim sebebiyle yazamadım, Gürbulak bir sonraki durağımız
    Dağlıktır, yolu sarptır, kaptan sakin, inmek isteyenleri indire indire yola devam ediyor

Aktif kademe
    287 288
    1,4m 0,4m

Aort 2,91
    Hacim 93m

Motor durumu: stabil
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

Yazım tarzınıza biraz dikkat edin , kimseyi aşağılamadan da yorum yapabilirsiniz ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Limonlu çaylarımızı içerek ısınalım lütfen
    Kaptan ısmarlıyor, Gürbulak Tesislerine hoşgeldiniz

4. Ölmez sağ kalırsak o 7.2 milyon lotu 10 liradan adnanın kafasına çakıcam, satışların videosunu da çekicem, o kendi çapında eğlenen zugurtlere kapak yapıcam o videoyu.

Neyse bu tür boş muhabbetlere alışığım. Maalesef her mecrada var böyle niteliksiz insanciklar. Ben defalarca beni geçin siz şirkete kağıda bakın diye yazdım. Sanki burada boburlenmek için yazıyoruz. Ulan bence asıl boyle adı bir kağıtta bu kadar yüklü pozisyon almak ahmaklıktır. Ben esas bu düşüncedeyim. Ama adnan bizle inatlastikca biz de onunla inatlastik. Maliyete göre yatırdıgimiz meblagla İstanbul'da 1 ev alamıyorsunuz aslında.

5. Limoncu,

senin yazılarını okuyunca aklıma hep Banker Bilo filmi geliyor. Şener Şen de filmde köylülerini
    Almanya'ya götürmek istiyordu ve hepsinin paralarını iç etti ve İstanbul'da bir yere bırakıp gitti.
    Şener Şen de Bulgar sınırından Alman sınırından geçtiğini söyler güzel taklitler yaparak kamyondaki
    cahil köylüleri kandırırdı. Bu fimi izlemediysen izle, çok güzel.

Sende bizi habire sınır kapılarına getiriyorsun fakat bir türlü sınırı geçemiyoruz.

Alıntı Originally Posted by Limoncu Yazıyı Oku
    Limonlu çaylarımızı içerek ısınalım lütfen
    Kaptan ısmarlıyor, Gürbulak Tesislerine hoşgeldiniz

Kaptan diyor banker bilo zamanında 10 liralara götürerek kamyondakileri ortada bırakmış

Bizimki Neoplan Starliner N5218 otobüs, yolcular etrafı görüyor, inmek isteyen iniyor, binmek isteyen biniyor

7.  Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    Ölmez sağ kalırsak o 7.2 milyon lotu 10 liradan adnanın kafasına çakıcam, satışların videosunu da çekicem, o kendi çapında eğlenen zugurtlere kapak yapıcam o videoyu.

Neyse bu tür boş muhabbetlere alışığım. Maalesef her mecrada var böyle niteliksiz insanciklar. Ben defalarca beni geçin siz şirkete kağıda bakın diye yazdım. Sanki burada boburlenmek için yazıyoruz. Ulan bence asıl boyle adı bir kağıtta bu kadar yüklü pozisyon almak ahmaklıktır. Ben esas bu düşüncedeyim. Ama adnan bizle inatlastikca biz de onunla inatlastik. Maliyete göre yatırdıgimiz meblagla İstanbul'da 1 ev alamıyorsunuz aslında.
    Sevgili yönetici Medwig acaba kötü kelimeleri kullanan kendini bilmez arkadaşı ne zeman atmayı düşünüyorsun

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,374
    seanslık grafiğe baktığımda sanki elmas formasyonu oluşmuş ve bu formasyon yukarı kırılmiş gibi, akşam kapanışı bana göre daha önemli oldu formasyonun dışında hatta epey üstünde kapanması güzel olur

Sayfa 360/385 İlkİlk ... 260310350358359360361362370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •