Sayfa 377/385 İlkİlk ... 277327367375376377378379 ... SonSon
Arama sonucu : 3076 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1. 2.24 diyen teknikcilerin gönlü olsun diye çok sokmadı bugün sanki 😁Gerçi daha 1 saat var, 2.20 bekliyorum. Kaldı 20 kademe.. Gel gel sarışınım gel...

2. Vay be kapanışta 2.24e 10 mio lot alış koydu ki bak 2.24 altına düşürmem algısı yaratıyor. Sırf teknikciker 2.24e dikkat çekti diye. Bu sayede yarın 2.24ten milyon lotlar satabilecekler. Vallahi bunlar şeytan şeytan. 2.90 üstunden tahminimce 200 milyon lot boşalttılar, parayi mevduata gomduler, şimdi onları yine tahminen 1.90 altından yerine koyacaklar. Gariban ky de grafik teknik taktik pddd FK mk cart curt hergün uğraşsın dursun

Seçim riski almak istemeyenler, parayı dolara gömecekler için son gün yarın.
    Yarın da hoyrat bir gün olabilir...
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

4.  Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    Vay be kapanışta 2.24e 10 mio lot alış koydu ki bak 2.24 altına düşürmem algısı yaratıyor. Sırf teknikciker 2.24e dikkat çekti diye. Bu sayede yarın 2.24ten milyon lotlar satabilecekler. Vallahi bunlar şeytan şeytan. 2.90 üstunden tahminimce 200 milyon lot boşalttılar, parayi mevduata gomduler, şimdi onları yine tahminen 1.90 altından yerine koyacaklar. Gariban ky de grafik teknik taktik pddd FK mk cart curt hergün uğraşsın dursun
    Ha asıl yazacağım şeyi atlamışım: bu plan dahilinde, malda olmadıkları için bedelliden de yirtacaklar tabi. Gariban ky bedellide kağıda ekstra para gömecek bunlar bölünmeden sonra 1.40-1.45li fiyatlardan 200 mio lotu yerine koymaya çalışacaklar. Ben muhtemel planın bu olduğunu düşünüyorum. SPK ya açık çağrımdır, gelecek bedelli talebini onaylamaniz ihanet olur, bu çakalların ekmeğine yağ sürer, peşinen söylüyorum lütfen eğri oturup doğru karar verin.

Esas alıcı olan BofA Ünlü ve Oyak satmış 1.5m ortalama ile..
    Bunun dışında, olağanüstü bir durum yok.
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

6. Müşteri temsilcisini arayıp zermeramda 1 etap satılmayan kaç daire var diye soran oldumu yılbaşından buyana satılan daire olmuştur mutlaka birde paraya ihtiyacı olursa holdingden ve imaj makina ile selvadan faizsiz para transferi yaparlar karsiliginda daire satar adese onlara yatırım amaçlı denir bunlardan herşey beklenir

7.  Alıntı Originally Posted by ekima Yazıyı Oku
    Müşteri temsilcisini arayıp zermeramda 1 etap satılmayan kaç daire var diye soran oldumu yılbaşından buyana satılan daire olmuştur mutlaka birde paraya ihtiyacı olursa holdingden ve imaj makina ile selvadan faizsiz para transferi yaparlar karsiliginda daire satar adese onlara yatırım amaçlı denir bunlardan herşey beklenir
    Satilmayan değil satılan kaç tane diye sormak lazım. Ben sadece 62 adet daireyi yıllar önce davalık oldukları tapu sahiplerine devrettiklerini biliyorum. Onların parası zaten yıllar önce alınmış, bu vatandaşlar mağdur edilmişti. Bunlar haricinde satılanlar bir elin parmaklarını gecmemistir. Konut kredisi faiz oranları, toplam konut satış rakamları, bunların kirli mazileri malum... Uzmanlar bangır bangır bağırıyor sakın ev araba almayın değeri düşecek diye. Kim gidip de o evlere 4-5 mio para bağlar? Alacak olan da onlarca proje varken neden bunlardan alsın? Sonuç olarak, konjonktür değişikliğini bekleyecekler mecburen.

Loras borç para verecek olsa kendisi kasasında 1 milyar TL varken bedelli yapmazdı. Imas, Selva ise kendi yaşlarında kavrulan firmalar, onlardan hayır gelmez.

Mercan evler, otel genişletme, arasta AVM için pamuk eller cebe diyecekler seve seve. Ben üşenmedim spkya şimdiden yazdım, 1 saat kadar önce, bu bedelli talebine onay verme diye. Standart matbu cevap gelecek biliyorum ama biz yine de iş işten geçmeden birşeyler yapmış olalım.

8.  Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    Satilmayan değil satılan kaç tane diye sormak lazım. Ben sadece 62 adet daireyi yıllar önce davalık oldukları tapu sahiplerine devrettiklerini biliyorum. Onların parası zaten yıllar önce alınmış, bu vatandaşlar mağdur edilmişti. Bunlar haricinde satılanlar bir elin parmaklarını gecmemistir. Konut kredisi faiz oranları, toplam konut satış rakamları, bunların kirli mazileri malum... Uzmanlar bangır bangır bağırıyor sakın ev araba almayın değeri düşecek diye. Kim gidip de o evlere 4-5 mio para bağlar? Alacak olan da onlarca proje varken neden bunlardan alsın? Sonuç olarak, konjonktür değişikliğini bekleyecekler mecburen.

Loras borç para verecek olsa kendisi kasasında 1 milyar TL varken bedelli yapmazdı. Imas, Selva ise kendi yaşlarında kavrulan firmalar, onlardan hayır gelmez.

Mercan evler, otel genişletme, arasta AVM için pamuk eller cebe diyecekler seve seve. Ben üşenmedim spkya şimdiden yazdım, 1 saat kadar önce, bu bedelli talebine onay verme diye. Standart matbu cevap gelecek biliyorum ama biz yine de iş işten geçmeden birşeyler yapmış olalım.
    Merhabalar Bedelli talebinde mi bulundu yeni Kap ta göremedim ?

Sayfa 377/385 İlkİlk ... 277327367375376377378379 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •