Sayfa 194/290 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. GOLTS - Göltaş Çimento

Seninde gözün Aydın 2020 sende söyleye söyleye amacına ulaştın... ama bir şey diyeyim mi. Bu iş uzuncalara yarar korkak acemiler kaçar.. Buda burda dursun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    pazartesi piyasa sana anlatır sevgili yatırımcı..
    Teşekkür ederim haklı çıktınız lakin banada ilave alım fırsatı vermiş oldu
    Yatırım tavsiyesi değildir

3. grup ne kadar güçlü ise hissenin dip olmasını istemediler. 20 lerdeyken bu haber gelse dip olur du şimdi olmuyor. ne desek boş giren ekip şahane..
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

4.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    Ben onu bunu bilmem.bu uyanık patron belli ki bu haberi olumsuz kullanacak ki 130 bin lot mal satıyor.hem de seans sonu böyle bir haber göndereceğini bile bile.bu inseider treyding değil de nedir.hem de ağababası.şimdi gün içinde basar hiseyeye dibine dibine 60 daki gapı bile belki doldurur.sonra 20 tl altından malı yerine kor ve 2.5 milyon tl kar eder.Ben spk ya bunu şikayet edecem ötesi berisi yok.bir zamanlar vakkoyu şikayet etmiş ve hatırı sayılır ceza almıştı.biz böyle vurdumduymaz olduğumuz sürece bunlar bizi çok daha keriz yerine koyarlar.bırakın bu umursamaz tavırları da şikayet edin.yok çerez merez parası demekle kendinizi kandırırsınız.bu hergele kanser olmuş hala belli ki dersini almamış.Allah'a havale ediyorum bu ismail tarman'ı
    mutlak yapın sayın 2020.. buraya kadar dayanabilsem, spk ya şikayeti yapmış hatta suç duyurusunda bulunmuştum. giren diğer grupta yapacaktır tahminim. 1 ile 2 milyon arası mal çektiler
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

5. Güzel toparladı bugün grafik ne der arkadaşlar!

6. Kimse yokmu arkadaşlar nereden döner, bilanço için yorumunuz ne olur

Sayfa 194/290 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •