Sayfa 74/290 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 585 - 592 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by göltaş Yazıyı Oku
    yok üstad ne kızması. o arkadas zaten mızrağını çuvalını aldı gitti sanırım sesi çıkmıyor. millet zannediyor ki biz çıksın istemiyoruz. niye aptalmıyız biz???? ancak çıkacak bir sey yokken de he valla ne guzel hersey falan fılan demek zorun da da degılız. bak ne yazdım uzun aradan sonra "bugun ki (29.08.2019) olanlardan sonra yorum yapmıyorsak tamamdır olmuşuyz biz..." boyle devam edersek güzel birseyler olur ınsallah. ben hala çok güzel günlere hala var diyorum ama belli mi olur belki erken gelir güzel günler. Allah sonumuzu hayır eylesin. beklemeye devam.
    Tarihi diplere gelmiş ve insanlar faydalansın diye birşeyler karalayan bir paydaş olarak,
    Çuvaldan çıkan mızrak nereye batıyor diye izliyorum, kendini bilmezler laf soyledi diye biryere de gittiğim yok..

2.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    Tarihi diplere gelmiş ve insanlar faydalansın diye birşeyler karalayan bir paydaş olarak,
    Çuvaldan çıkan mızrak nereye batıyor diye izliyorum, kendini bilmezler laf soyledi diye biryere de gittiğim yok..
    senin gibi ortada bırsey yokken yazmıyoruz biz benım `; "bugun ki (29.08.2019) olanlardan sonra yorum yapmıyorsak tamamdır olmuşuyz biz..." yazdıgım tarih belli o gün neymiş ne olmus bir bak ıstersen. ayrıca sozlerımın arkasındayım. biz de cıksın dıye burdayız. ama işkembeden atmıyoruz. ama yeterki uçsun sen haklı ol. yuzde %20 yapınca ortaya cıkıp konusman da manidar... bugune kadar süt dökmüş kediydiniz. neyse bu konu gereksiz uzadı. bence bu konuyu daha uzatmayalım. konu hakkında kimi kırdıysam özür dilerim. hayal perest olmadıgım için göltası da(ne kadar ******** olduklarını) tanıdıgım için de özür dilerim.

kimse kusura bakmasın durum bu....

Hakkımızda hayırlısı olsun. 11.85 onemlıydı umarım devamı gelır.

Nasıl düştüyse öyle çıkacak
    Gereksiz tartışmaların anlamı yok

4. Son 9 ayda 6 kez 10..küsürden 12...küsür hareketi yapmış ..6 işlemle % 100 getiri..yapabilene..

5.  Alıntı Originally Posted by DrDerman Yazıyı Oku
    Son 9 ayda 6 kez 10..küsürden 12...küsür hareketi yapmış ..6 işlemle % 100 getiri..yapabilene..
    yaw he he. hisse ebesininkini görmüş millet al satmı yapacak

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Artık kimse şaşırmiyor hisse yüzde on yapıyor 2 3 tane yorum sitede, ya kimse yemiyor yada herkes ortağımiz oldu

7. 10 liralardayken bas bas bağırdık bedava diye, ancak ne gariptir ki birileri çıktı bizi saçma sapan polemiğin içine çekti.. Bu mızrak çuvala sığmıyor dedik, söylemedikleri kalmadı.. Şimdi bu kardeşlere mızrak büyük geldiği için kama yolluyorum.... Bakalım buna ne diyecekler..

Sayfa 74/290 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •